Bohemia – Rejšice 5:2

Domácí měli na zasněženém hřišti střelecký den. Soupeři dokázali nastřílet pět branek. Sami inkasovali jen dvakrát. „Soupeř má obrovskou kvalitu a pro nás je takový výsledek cenný. A to i přesto, že se jedná jen o přípravu. Po vítězství je vždy větší chuť do dalšího tréninku. Přestože byl terén hodně těžký, nám se dařila kombinace a byli jsme i produktivní. Šancí jsme měli určitě více než soupeř," uvedl k zápasu asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš.

V dresu Poděbrad poprvé nastoupili Grospič a Krumpholc, oba hráli na podzim v Polepech. A druhý jmenovaný se jednou zapsal mezi střelce. „Nováčkům se velice dařilo. Troufám si říct, že už nyní perfektně zapadli," chválil nové borce Dolejš.

Branky Bohemie: Kadlec 2, Krumpholc, Bobek, vlastní. Poločas: 1:0. Bohemia Poděbrady: Málek – Bobek (68. Hněvsa), Tománek (46. Suchánek), Hněvsa (46. Nedorost), Havierník (46. Stibor) – Krumpholc (68. Grospič), Hruška (46. Brtna), Šendera (46. Rulc), Kubánek (68. Havierník) – Mihovský, Grospič (46. Kadlec).