Luštěnice – Bohemia 2:2, penalty 3:4

Hostující tým dvakrát vedl, na tři body ale nedosáhl. Jako první se prosadil Mihovský, vyrovnat dokázal Hrdlička. I podruhé šli hosté do vedení, tentokrát ve druhém poločase zásluhou Nedorosta. Ale ani to Poděbradům nestačilo. Pavlíček poslal do brány odražený balon.

„Je to pro nás ztráta, ale na druhou stranu dva body zvenku bereme. Byli jsme po celé utkání o něco lepší a hlavně jsme měli mnohem více brankových příležitostí. Chyběl nám kousek štěstíčka. Domácí vystřelili třikrát na bránu a dali dva góly," popisoval průběh utkání asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš. „V zápase jsme předvedli i na těžkém terénu několik velice dobrých akcí, bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout do gólového zakončení. A za to jsme nakonec pykali. Kluci ale vzali vážně penalty a brali jsme dva body," dodal Dolejš.

Branky: 28. Hrdlička. 84. Pavlíček – 22. Mihovský, 74. Nedorost. Rozhodčí: Pospíšil. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:1.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Bobek, Suchánek, Tománek, Havierník (46. Kubánek) – Rulc, Hruška, Brabec, Nedorost – Mihovský, Voříšek (64. Doseděl).