Dobrovice B – Bohemia 1:2

Vyložených šancí v zápase moc nebylo. Prim hrály hlavně obrany a útočníci se jen stěží dostávali do zakončení. Po pětadvaceti minutách hry odcentroval hostující Nedorost a míč napálil z voleje Brabec. Přesně za tyč. Parádní branka. Ovšem z vedení se Bohemia radovala necelé dvě minuty. Pěknou akci podnikli domácí a na jejím konci byl Jílek. Ještě do poločasu padl jeden gól. K trestnému kopu se postavil Bobek a další parádní trefou poslal hosty podruhé do vedení. Poděbrady měly možnost náskok navýšit, ale Brabec neproměnil pokutový kop nařízený za faul na aktivního Nedorosta.

„Naše snažení nebylo marné. Celý tým bojoval, hráli jsme zodpovědně a navíc se nám dařila kombinace. Litovat můžeme jen toho, že jsme neproměnili penaltu, mohli jsme mít klid. V závěru nás domácí zatlačili, ale zvládli jsme to," radoval se asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš.

Branky: 27. Jílek – 25. Brabec, 37. Bobek. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 4:1. Diváci: 70. Poločas: 1:2.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Havierník, Bobek, Suchánek, Kubánek – Rulc 87. Brtna), Hruška, Brabec, Nedorost (80. Hněvsa) – Mihovský (76. Doseděl), Voříšek (89. Tománek).