O osudu Litole bylo rozhodnuto už do poločasu. To hosté vedli o tři branky. „Potřebovali jsme nutně body. Ale v první půli nám chybělo nasazení, hosté se lépe pohybovali. My jsme vstoupili do utkání chladně a třikrát jsme lacino inkasovali. První poločas jsme prospali," přiznal po nepovedením utkání litolský kormidelník Pavel Jareš.

Na výkonu mužstva byla znát nepřítomnost zkušeného Michala Petrouše v obraně. „Bez něj je naše obrana rozklížená," uvědomuje si kouč sršňů.
Ve druhém poločase už byli domácí aktivnější a snížili po gólu Jareše. „Pak měli šance Bohdan a Korejza, ale nezvolili dobré řešení. Hosté si jednoduchou hrou vítězství pohlídali. Máme úzký kádr a hlavně se projevila neúčast dvou kvalitních hráčů. Asi budeme muset zabrat na jaře," řekl s úsměvem trenér Jareš.

Ještě hůře dopadly Čelákovice. Ty vedly od čtvrté minuty po brance Zelenky, ale pak už se střelecky neprosadily. „Od patnácté minuty začali přebírat iniciativu domácí. Do poločasu nám dali tři góly," popisoval první pětačtyřicetiminutovku Milan Šikl, sekretář čelákovického Unionu.

Ve druhém poločase měly domácí Úvaly jasnou převahu, kterou korunovaly dalšími čtyřmi góly. „K tomu není co dodat. Měli jsme sice slabší sestavu, i když už nastoupil Havlát. Soupeř byl lepší, vyhrál zcela zaslouženě. A to ještě předvedl několik dobrých zákroků náš brankář Hlaváček," dodal sekretář Milan Šikl.