JIŘÍ  KOHOUTEK
TJ Libice nad Cidlinou
„Asi může. Uvidíme, jakou budou mít kvalitu hráči, které vybere, jestli to budou správné typy. Jinak asi udělal dobře, že odešel z Plzně, protože se tímto posune dál. Plzeň je sice dobrá, ale reprezentace je to nejvíc, co může dosáhnout."

ROMAN  HERZÁN
FK Litol
„Myslím si, že určitě ano. Musí dostat čas na to, aby mohl s týmem pracovat. I když to bude jiné, než když trénoval s mužstvem každý den. Myslím si, že bude znát v národním týmu Vrbův rukopis, narozdíl od Bílka."

LIBOR  NOVÁK
AFK Milovice
„Určitě může. Vzhledem k tomu, jaké výkony podává pod jeho vedením Plzeň, která vlastně hraje s odloženými hráči třeba ze Sparty nebo jiných klubů. Vrba dá příležitost hráčům z ligy, určitě to hře českého týmu prospěje."

PAVEL  MAREŠ
FK Loučeň
„Já doufám, že ano. Horší už to být nemůže. Reprezentace se prezentovala špatnou hrou, nebylo to dobré hlavně v ofenzivě. Vlastně celková hra nebyla pro oko diváka dobrá, navíc to mužstvu nešlo ani výsledkově."

MARTIN  JANÁČEK
AFK Sokol Semice
„Myslím, že jo. Je to nyní nejlepší trenér v celé republice, bylo to vidět na hře Plzně. Rozhodně má mužstvu co dát. Má velké zkušenosti, není to žádná mladík a něčím si už prošel. Je to rozhodně výborná volba."