Jiří Kohoutek (Pátek): Myslím, že bylo otázkou času, kdy to prosákne. Když jsem hrál vyšší soutěž, tak už tohle kolovalo. Věděl jsem o některých zápasech, jak měly dopadnout a tak to také dopadlo. Myslím, že se to táhne alespoň deset let a až nyní to prosáklo.

David Václavík (Jilemnice): Pomalu to prosakuje v každé zemi a muselo k tomu dojít i tady. Dělo se to, děje a dít bude.

Radek Kulhánek (Červené Pečky): Je to špatné. Nejde o to, že je špatné sázet, špatné je to, že jsou zápasy ovlivněné. Nevěřil bych tomu, že se to dostane do kulturních zemí Evropy. Ukázalo se, že i Česká republika je banánová.

Jakub Mojžíš (Poděbrady): Je mi to jedno, já to nesleduji. Já osobně nesázím. Když jsem si vsadil, tak to nikdy nevyšlo.

Kamil Vaníček (Poděbrady): Co na to říct? To se bude dít stejně dál a nikdo s tím nic nenadělá.

Miroslav Tomáš (Libice nad Cidlinou): Čekal jsem, kdy se to provalí i tady. Byly toho plné soutěže v jiných různých zemích. Je to špatné především od hráčů, kteří to dělají, a hlavně vůči svým klubům a zaměstnavatelům. Je to především odraz naší společnosti, jak tady žijeme a fungujeme. Je to i v jiných oblastech.

Jan Kalina (Sány): Překvapilo mě to. Něco takového bych asi nečekal. Ale je pravda, že je to i v jiných ligách různých států. Takže se to možná dalo čekat.