Čelákovice – Pečky 6:1

Stejně jako v předešlých zápasech vstoupili domácí do utkání aktivně a již v sedmé minutě poslal úspěšnou dorážkou Vacek Union do vedení. Vzápětí mohli hosté vyrovnat, když Bílek zachraňoval na brankové lajně. Po čtvrthodině proměnil Koch centr Koloveckého v druhou branku a ve 35. minutě znovu Koch přeloboval brankaře - 3:0. V závěru poločasu navýšil skóre Filip na 4:0. „V první části utkání byla k vidění naše svižná hra, kdy jsme dokázali využít okének v obraně soupeře,“ byl spokojený sekretář čelákovického Unionu Milan Šikl.

Po přestávce tempo hry poněkud opadlo, hosté snížili z penalty na 4:1, ale v závěru, kdy se hrálo na polovině hostí, přidali domácí ještě dvě branky. Kombinace dorostenců Štrobl - Janák na 5:1 a tečkou byla dorážka Filipa na 6:1.

„Ve třech odehraných jsme nastříleli šestnáct branek, ale řádnou zkouškou budou až další dvě utkání v Poděbradech a v Lysé nad Labem,“ má jasno Milan Šikl.

Branky Unionu: O. Koch 2, Filip 2, Vacek, Janák. Poločas: 4:0.

Union Čelákovice: Schlösser (60. Petr Bařina) - Kolovecký, Bílek (46. Konečný), Arazim, Vacek - Skuhravý, Helmich, Matějka (Štrobl) – O. Koch, Filip, Janák.