Z facky se nedokázali sebrat

Souš – Loučení s podzimní částí sezony si určitě představovali jinak. Fotbalisté Ostré prohráli v dalším divizním zápase na půdě Souše jasně o tři branky, hotovo bylo za šestnáct minut. To domácí vedli tříbrankovým rozdílem.

Polaban zahodil tři penalty

Chomutov – Remízou a prohranými penaltami se rozloučili divizní fotbalisté Polabanu Nymburk s podzimní částí sezony. V závěrečném duelu hráli na půdě Chomutova.

16.11.2018
-

Kam na fotbal

Nymbursko - A je konec. Podzimní fotbalová část sezony o víkendu právě končí. Příznivci fotbalu mají poslední šanci podívat se na svůj oblíbený tým.

15.11.2018
-

Komise byla téměř bez práce

Nymburk - Ukázněnost fotbalistů v posledním hraném kole se projevila i na dalším zasedání disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce. Ta byla tentokrát téměř bez práce nebo musela udělit jen minimální tresty.

14.11.2018
-

Kinosál se proměnil v setkání fanoušků fotbalové Slavie

Kolín /FOTOGALERIE/ – Zhruba dvě stovky především mužů všech věkových kategorií sahajících od vnoučků až po jejich dědy, povětšinou oblečených do pestré škály dresů fotbalové Slavie, zaplnily větší ze sálů kolínského Kina 99. Promítal se zde totiž hodinový dokument režiséra Johana Kolínského pojmenovaný Spolu jsme silnější, který pod klubovým heslem mapuje historii nejstaršího fotbalového klubu u nás, jeho začátky, pády i vrcholy, jako třeba oslavu titulu, ale i pohled do zázemí stadionu či péči o trávník.

13.11.2018
-

I.B třída: Sokolečský Šťastný zasadil Pátku čtyři rány

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Také fotbalová I.B třída má za sebou dvanácté, tedy předposlední podzimní kolo. A v něm se hrála dvě okresní derby. Fotbalisté Loučeně prohráli doma s nováčkem z Městce Králové, Sokoleč si jasně poradila s týmem Pátku. Tři body brali borci Sadské a rezervy Ostré, Milovice se musely spokojit s jedním bodem, doma prohrály s Lužcem na penalty.

12.11.2018
-

Okresní přebor: Pět gólmanů udrželo čisté konto

Nymbursko - V předposledním podzimním kole Postřižinského okresního přeboru na sebe narazily poděbradské týmy. Fotbalisté Slovanu doma porazili rezervu Bohemie 2:0. Hned pět brankářů udrželo v tomto kole čisté konto. Kostelní Lhota vyhrála na trávníku semické rezervy a odpoutala se z posledního místa, kam padl Přerov nad Labem.

11.11.2018
-

Lázeňské derby patřilo Slovanu, rozhodly dva góly

Poděbrady - Poděbradské derby vyhrál domácí Slovan. Rezervě Bohemie dal do poločasu dva góly a to mu stačilo na zisk tří bodů. Hosté se střelecky neprosadili. Slovan je i nadále lídrem fotbalového okresního přeboru a tím zůstane přes zimu. Titul půlmistra mu už nikdo nevezme, před druhými Kostomlaty má náskok pěti bodů.

11.11.2018
-

Kutnohorský Kacafírek sesadil Poříčany z pozice lídra

Poříčany - V domácím utkání krajského přeboru chtěly uhrát Poříčany tři body. Ve vyrovnané bitvě ale dokázali vstřelit domácí fotbalisté Kutné Hoře jen jeden gól. Nedařilo se jim proměňovat šance a zápas dohrávali od 58. minuty v deseti. Tímto si Poříčany připisují třetí prohru v sezoně.

11.11.2018
-

Bohemia zazdila vše, co se dalo

Nespeky - Poděbradská Bohemia odehrála venkovní zápas krajského přeboru v Nespekách. Fotbalisté z lázeňského města inkasovali hned na začátku zápasu. Pak neproměnili penaltu a i přes větší aktivitu ve druhé půlce se jim nepodařilo vyrovnat. Tím ztratili šanci na důležité body.

11.11.2018
-

Penalty jsme nezvládli, ale bod bereme, řekl kouč Jan Buryán

Nymburk - Minulý týden dokázali zvítězit díky brance Škareckého nejtěsnějším rozdílem u soupeře, doma na výhru ale nenavázali. Fotbalisté nymburského Polabanu hráli v dalším divizním utkání po devadesáti minutách s týmem Souše bez branek, pak prohráli pokutové kopy 2:4.

11.11.2018
-

Jícha: Dvě nešťastné branky zhatily naše šance na body

Ostrá - V dalším divizním zápase hostila Ostrá Motorlet Praha. Po slibném úvodu a vstřelené brance se domácím fotbalistům nepodařilo udržet skóre. Ve druhém poločase obdržela Ostrá dvě branky a všechny body bral soupeř z Prahy, vyhrál těsně 2:1.

11.11.2018
-

Semice konečně prolomily prokletí pokutových kopů

Luštěnice - Fotbalisté ze Semic odehráli venkovní utkání krajské I.A třídy v Luštěnicích. Gólů se fanoušci nedočkali, a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. Z výhry se radovali nakonec hosté a odvezli si dva bodíky.

11.11.2018
-

Souboj o první flek branku nenabídl, tři body odmítl Brabec

Lysá nad Labem - Souboj o první místo krajské I.A třídy neměl vítěze. Tedy alespoň po devadesáti minutách. Utkání lyského Slovanu a rezervy Vlašimi skončil bez branek, bonusový bod si pro sebe v penaltovém rozstřelu urvali hostující fotbalisté. Lysá je se třiceti body nadále první, Vlašim B má stejně bodů.

11.11.2018
-

Kadeřábkovi stačilo deset minut

Čelákovice - Parádní kousek se povedl čelákovickému snajprovi Janu Kadeřábkovi. Ten vstřelil během necelých deseti minut ve druhém poločase tři branky a díky tomu jeho Union vyhrál v dalším kole I.A třídy nad Rejšicemi.

11.11.2018
-

To je šok! Vykáň doma rupla

Vykáň - Martin Kaválek. Jméno tohoto fotbalisty si budou asi dlouho pamatovat borci Vykáně. Ti na svém trávníku prohráli v dalším zápase nejvyšší krajské soutěže hodně překvapivě s předposledním Novým Strašecím. A všechny góly hostujícího celku dal právě Kaválek.

9.11.2018
-

Podzimní Tip liga vrcholí. Zamíří vítězství a televize do Kutné Hory?

Střední Čechy – Kdo je nejlepší hráč Tip ligy ve Středočeském kraji? Jediné kolo před koncem podzimní části populární tipovačky Deníku se zdá odpověď jasná: Adam Procházka z Kutné Hory.

9.11.2018
-

Nekopnou si pět utkání

Nymburk - Stopku na pět soutěžních utkání vyfasovali od disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce dva vyloučení fotbalisté z posledního odehraného kola. Na fotbal musí na nějakou dobu zapomenout křečkovský Martin Müller a Pavel Tomek z Chlebů.

9.11.2018
-

Šírl se dočkal. Po roce může znovu naskočit do zápasového kolotoče

Praha – Z lavičky, kde byl uváděný jako jeden z asistentů hlavního kouče Zbuzan, může zamířit opět na trávník. Bývalý reprezentant Radek Šírl uspěl se svou žádostí o prominutí zbytku trestu.

9.11.2018
-

Těšte se! Analýza svlékne aktéry divizního derby donaha

Střední Čechy – Sobotní zápas mezi Libiší a Neratovicemi je součástí nového projektu Deníku Porovnej se s hvězdami.

9.11.2018
-

Nymbursko - Předposlední kolo podzimní části fotbalové sezony nabídne příznivcům dvě okresní derby. V krajské I.B třídě hostí Loučeň nováčka z Městce Králové a Sokoleč doma vyzve mužstvo Pátku.

7.11.2018
-

V Kolíně se sejdou fanoušci Slavie

Kolín – Jedinečná akce pro slávisty a obecné přátele fotbalu našeho regionu se uskuteční v úterý 13. listopadu v kolínském Kině 99. Od 18 hodin zde proběhne projekce hodinového dokumentu režiséra Johana Kolínského – Spolu jsme silnější. O Slavii, hráčích, funkcionářích, fanoušcích v době zlé i mistrovské. Nedávné i současné.

5.11.2018
-

Derby I.B třídy nabídlo šest gólů, navrch ještě penalty

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Tři zápasy okresních zástupců v I.B třídě ze šesti musely rozhodnout penalty. V nich Loučeň prohrála a Sadská vyhrála. Derby na půdě rezervy Ostré vyhrály po rozstřelu Milovice.

5.11.2018
-

I proti Hřebči potvrdili borci Poříčan svou kvalitu

Poříčany – Jednoznačným vítězstvím nad Hřebčí ve 13. kole Ondrášovka středočeském krajském fotbalovém přeboru se tým SK Poříčany opět vrátil do čela tabulky. O zásahy do černého se svorně po dvou zásazích postarali hrotoví hráči Janda s Nádeníčkem.

5.11.2018
-

Okresní přebor: Slovan navýšil náskok

Nymbursko /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Slovanu Poděbrady navýšili v čele tabulky Postřižinského okresního přeboru svůj náskok. Před týmem Kostomlat vedou po jedenácti kolech o pět bodů, o další bod méně má třetí Jíkev.

4.11.2018
-

Jasné derby. Semice dostaly od Čelákovic „kanára“

Semice – Třinácté kolo sezony v krajské I.A třídě odehráli fotbalisté Semic a Čelákovic vzájemným zápasem. I když hra byla v celku vyrovnaná, domácí semičtí fotbalisté nedokázali proměnit ani jednu šanci. Po prvním poločase, kdy výsledek ještě nebyl zcela jasný, hosté přidali další čtyři branky. Čelákovice si zaslouženě odvezly tři body a jasné vítězství 0:6.

4.11.2018
-

Lysá nadělila poslednímu „kanára“

Úvaly – Byl to souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky. A dopadl podle předzápasového očekávání. Fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem porazili v dalším zápase krajské I.A třídy poslední Úvaly, nastříleli jim šest branek.

4.11.2018
-

Opravdu jsou to pro nás zlaté body, radoval se kouč Ostré

Praha – Že mohou mít dva body cenu zlata, o tom ví své fotbalisté Ostré. Ti hráli v dalším zápase divizní skupiny B po devadesáti minutách na půdě pražského Meteoru bez branek, následně si druhý bod urvali v penaltovém rozstřelu, který vyhráli 6:5.

4.11.2018
-

Dva zásahy Nováka byly vítězné. Bohemia slaví

Poděbrady - V dalším domácím utkání nejvyšší krajské soutěže uvítali poděbradští fotbalisté tým z Libušína. Úvod utkání patřil spíše hostujícímu celku, ale Bohemia postupně vyrovnávala hru.

3.11.2018
-

Po gólu Kacafírka začala Vykáň šlapat a to jí vyneslo tři body

Kutná Hora – Fotbalisté Čechie Vykáň si v posledních zápasech krajského přeboru oblíbili výsledek 3:1. Doma porazili Hřebeč, pak na svém trávníku prohráli v derby s Poříčany a nyní se jim podařilo vyválčit všechny body v Kutné Hoře.

3.11.2018
-

Kapitán Polabanu vystřelil svému mužstvu vítězství

Praha – Dvakrát za sebou nedali ani jeden gól a vyšli bodově naprázdno. V dalším divizním zápase si fotbalisté Polabanu Nymburk spravili chuť, když vyhráli na půdě pražského Motorletu. Jediný gól zápasu dal kapitán Martin Škarecký. Domácí neproměnili pokutový kop.

2.11.2018
-

Komise zase moc práce neměla, hlavně odpouštěla tresty

Nymburk - Opět jen minimální tresty vyřkla disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce na svém dalším zasedání. Tentokrát bylo její jednání hlavně ve znamení odpouštění trestů.

2.11.2018
-

Šírl požádá o zmírnění trestu. Verdikt nehrotí, hraje i tak

Praha – Nikoli do roka a do dne, ale o něco málo dříve se chystal podat žádost o omilostnění z dvouletého trestu za inzultaci rozhodčího známý fotbalista Zbuzan Radek Šírl. Disciplinární komise by se (ne)zmírněním druhé poloviny zákazu činnosti měla zabývat v příštím týdnu.

2.11.2018
-

Nymbursko - Podzimní část fotbalové sezony se chýlí ke konci. Zbývá sehrát poslední tři kola.

1.11.2018
-

Hadvičák nedostal pošesté gól

Nymbursko – Už šest čistých kont má na svém kontě fotbalový brankář Slovanu Poděbrady Martin Hadvičák. Střelcům okresního přeboru vládne jíkevský Fichtner.

1.11.2018
-

Váňa se brání: Podle médií jsme gauneři. A co ostatní?

Střední Čechy - Derby pražských „S“ bude pískat Petr Ardeleánu, přesto není v tomto týdnu nejslavnějším českým fotbalovým rozhodčím. Tím je Josef Váňa, rakovnický arbitr, který s duelu České fotbalové ligy Živanice – Písek zastavil začínající potyčku dvou hráčů hodně neortodoxně – roztrhl je takovou silou, že domácí hráč spadl na zem. Vinu ale odmítá.

1.11.2018
-

Mareš se prostřílel na druhý flek

Nymbursko – Další gól přidal do své letošní sbírky fotbalový útočník Bohumil Nádeníček z Poříčan a vede díky tomu tabulku střelců vyšších soutěží (I.B třída – divize). Na druhé místo se prostřílel Mareš z Ostré, který sbírá branky hlavně v rezervním týmu. V čele brankářů si pátou vychytanou nulou pojistil své vedení Martin Keller z Ostré.

31.10.2018
-

Pozor na housle! Praha hostí šampionát fotbalu jeden na jednoho

Praha /FOTOGALERIE/ - Že je fotbal týmový sport? V drtivé míře ano. Ale najdou se i výjimky. Jedna z nich se chystá na sobotu 3. listopadu do jednoho z pražských nákupních center. Řeč je o oficiálním mistrovství republiky ve fotbale jeden na jednoho. Přijít můžete fandit nejlepším a zároveň si fotbal 1vs1 vyzkoušet.

30.10.2018
-

I.B třída: Obě derby vyhráli domácí

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Dvě okresní derby nabídlo desáté kolo krajské I.B třídy. A v obou případech vyhráli domácí fotbalisté shodně 4:2. Loučeň pokořila Pátek, Sadská nováčka z Městce Králové.

29.10.2018
-

Slovan Poděbrady smázl ve šlágru Kněžice

Nymbursko - Přesně deset kol mají za sebou fotbalisté v Postřižinském okresním přeboru.

28.10.2018
-

Vydařený výkon nezopakovali

Dolní Bousov - Dvanácté kolo krajské I.A třídy odehráli fotbalisté Semic v Dolním Bousově, kde se hosté nedokázali střelecky prosadit. A po dvou inkasovaných brankách odjížděli domů bez bodového zisku. „Bohužel jsme dobrý výkon nezopakovali,“ litoval vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

28.10.2018
-

Polaban dostal čtyři bodné rány

Nymburk - Výprask v podobě čtyř gólů schytali na svém hřišti fotbalisté Polabanu Nymburk. Ti v dalším kole divizní skupiny B hostili mužstvo pražského Meteoru.

28.10.2018
-

Penalta vyšla Brabcovi, rozstřel už ale lyský Slovan nezvládl

Lysá nad Labem - Osm zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky. Další bodík vyválčili fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v domácím prostředí, kde hostili Kosmonosy. Utkání dvanáctého kola I.A třídy skončilo nerozhodně, dva body si pro sebe uzmuli po penaltovém rozstřelu hosté.

28.10.2018
-

Na Václavíkovi si vylámali zuby

Tuchlovice - Poděbradská Bohemia odehrála další utkání krajské I.A třídy na venkovním hřišti. Po prvním poločase vedli hosté 0:1, ve druhé půli přidali další dva góly, brankář Václavík vychytal nulu a z Tuchlovic si Bohemia odvezla důležité tři body.

28.10.2018
-

Důraz a přesnější zakončení rozhodly o výhře Čelákovic

Čelákovice - Čtyřmi zásahy rovnoměrně rozdělenými do obou poločasů vyšperkovali své vítězství fotbalisté Unionu Čelákovice, kteří v dalším kole krajské I.A třídy hostili Pšovku Mělník.

28.10.2018
-

Ostrá sestřelila nabité Zbuzany

Ostrá - Sestřelili druhý tým tabulky a díky tomu se posunuli do první poloviny tabulky divizní skupiny B. Fotbalisté Ostré porazili na svém trávníku nabité Zbuzany.

28.10.2018
-

Derby ve Vykáni vyhrály Poříčany. A jsou první!

Vykáň - Na fotbalovém hřišti ve Vykáni se odehrálo dvanácté kolo krajského přeboru. Fotbalisté z Poříčan nastoupili na domácí a nadělili jim tři branky. Ty jim stačily k výhře a prvnímu místu v tabulce.

26.10.2018
-

Komise udělila jen minimální tresty, stopky jsou na jeden mač

Nymburk - Hodně rychlý a hladký průběh mělo další jednání disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce. Tresty vyloučených fotbalistů jsou jen minimální.

26.10.2018
-

Nespokojený divák připravil Benešov o patnáct tisíc

Praha – Patnáctitisícová pokuta pro pořádající klub „spravila“ incident, který se odehrál po skončení utkání Fortuna ČFL mezi Benešovem a Ústím nad Orlicí (1:2).