VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

včera 14:45

Krásná žena z Orientu, Ruska či Uruguaye? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny A

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či náměstích. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaší favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

včera 06:46

Nejvyšší fotbalová liga má nového partnera. Fortunu. Logo rozpoutá debaty

Marné hledání dlouhodobého partnera skončilo. Nejvyšší fotbalová liga má po letech silného partnera, se kterým se spojí na několik let dopředu: sázkovou kancelář Fortuna. Ta patří finanční skupině Penta, pod kterou spadá i vydavatelství VLM.

19.6.2018

Trenérský rekordman či největší karetní hříšníci. Nabízíme fakta o MS v Rusku

Boje v základních skupinách fotbalového mistrovství světa v Rusku jsou v plném proudu, v akci se už stihly představit desítky světových hvězd. Šampionát je vrcholnou událostí, kterou sleduje takřka celý svět. Přečtěte si největší zajímavosti o tomto mimořádném sportovním svátku. 

18.6.2018

Poslední kolo okořenil souboj o třetí flek

Nymbursko – O postupujícím bylo rozhodnuto dávno, Postřižinský okresní přebor vyhráli s předstihem fotbalisté Městce Králové. Za celou sezonu prohráli jen dva zápasy. Druhé skončily Rožďalovice, na pomyslném bronzovém stupínku zůstaly Kostomlaty. O soutěž níž padají Běrunice, ty měly zpečetěný osud také dávno dopředu.

17.6.2018

Čtyři góly Pátku nestačily

Pátek – Loučení s letošní sezonou si asi představovali jinak. Fotbalisté Pátku dali v závěrečném zápase letošní sezony čtyři branky, to jim ale na vítězství v domácím zápase krajské I.B třídy s celkem Bílého Podolí nestačilo. Soupeř nastřílel sedm gólů.

17.6.2018

Sadská měla raketový start

Sadská – V klidu a v pohodě si dokráčeli pro tři body v posledním kole letošní sezony I.B třídy. Fotbalisté Sadské rozhodli domácí utkání s Jestřabí Lhotou už za sedmnáct minut, kdy vedli tříbrankovým rozdílem.

17.6.2018

Vysoká výhra byla pocta končícímu Plecitému

Milovice – Otevřeli si střelnici. Fotbalisté Milovic nasázeli v posledním kole krajské I.B třídy dvanáct gólů celku Tuchoraze.

17.6.2018

Loučeň zazdila, co se dalo

Loučeň – V zápase krajské I.B třídy, ve kterém o nic důležitého nešlo, nepadla žádná branka v základní hrací době. Dva body si pro sebe uzmuli fotbalisté Loučeně, kteří v souboji s Liblicí zvládli pokutový rozstřel.

17.6.2018

Sokoleč potvrdila první flek

Ostrá – Závěrečné kolo krajské I.B třídy nabídlo i jeden souboj dvou okresních rivalů. Z něj vyšli vítězně fotbalisté Sokolče, kteří vyhráli na půdě rezervy Ostré. Sokoleč tak skončila na prvním místě.

17.6.2018

Šlingr chytal se zlomeným žebrem, Lysá zase nadělovala

Vyšehořovice – Asi litují, že sezona končí. Fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem chytli v I.A třídě střeleckou formu. Čtyřmi góly vyprovodili Velim, šesti Pěčice a naposledy si smlsli na druhých Vyšehořovicích, kterým nadělili bůra na jejich hřišti.

17.6.2018

Poděbradský Abrhám: Byla to velká párty a oslava postupu

Uhlířské Janovice /FOTOGALERIE/ – Fotbalisté Bohemie Poděbrady měli před posledním zápasem sezony jasno. Z I.A třídy skupiny B postupují. V letošní derniéře vyhráli jednobrankovým rozdílem nad Uhlířskými Janovicemi na jejich trávníku.

17.6.2018

Trenér Radek Skuhravý: Bylo vidět, že o nic nejde

Čelákovice /FOTOGALERIE/ – V posledních zápasech měli dobrou formu, tři utkání v řadě vyhráli za tři body. V závěrečném kole krajské I.A třídy ve skupině B se ale museli spokojit pouze s jedním. Borci Unionu Čelákovice plichtili na svém stadionu s Velimí, pak prohráli na pokutové kopy.

17.6.2018

Zemánkovi penalty sedly

Semice – Už minulé kolo rozhodlo o tom, že fotbalisté Semic padají z krajského přeboru. Rozloučili se ale tím nejlepším způsobem. Doma získali v posledním zápase se Lhotou dva body.

17.6.2018

Poříčany cíl splnily, zachránily se. V derniéře schytaly debakl

Horky nad Jizerou - Zdá se to až neuvěřitelné. Po podzimu měly Poříčany pouhých sedm bodů a v záchranu věřil málokdo. Ale už je to skutečnost. To samé se povedlo v minulé sezoně týmu Lhoty.

17.6.2018

Ostrá poslala svou výhrou Českou Lípu o patro níž

Ostrá – Trenér Jiří Kafka se rozloučil s Ostrou tím nejlepším způsobem. Jeho fotbalisté vyhráli v posledním kole divizní skupiny B nad Českou Lípou. Pro ni to znamená pád do krajského přeboru.

17.6.2018

S třetí ligou se Polaban loučil desítkou

Chrudim – S třetí ligou se rozloučili pořádným výpraskem. Zdecimovaný tým Polabanu Nymburk prohrál v letošní derniéře České fotbalové ligy desetibrankovým rozdílem. Mužstvo Chrudimi slavilo první flek kanonádou.

15.6.2018

Všejany slavily výročí. Nechyběly hvězdy Sparty

Všejany – Siegl, Novotný, Zelenka, Blažek, Denk, Stracený, Vrabec. Ti všichni si zahráli v dresu fotbalové staré gardy Sparty Praha při oslavách pětaosmdesáti let založení Sokola Všejany. Zápas mezi domácím Sokolem a fotbalovými legendami sledovalo na všejanském hřišti tři sta diváků. „Před zápasem se přehnala bouřka s deštěm, takže nevím, nakolik to ovlivnilo počet diváků. Zda by se jich dostavilo ještě více,“ zamyslel se všejanský trenér A týmu Jan Truksa.

15.6.2018

Tip Liga: Nejblíž televizi jsou Mělník a Kolín

Střední Čechy – Tip Liga Deníku vrcholí, před soutěžícími je poslední kolo. Ve středních Čechách se letos na jaře hraje také o televizor, který získá bodově nejlepší hráč celého kraje. Před vyvrcholením soutěže je na tom nejlépe Petr Sláma z Kozlů na Mělnicku, který se plným ziskem 22 bodů vyhoupl před Zdeňka Jirkovského z Kolína.

15.6.2018

Posledním letošním vítězem Ondrášovka Cupu je Slavia

Příbram /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Příbram přivítala poslední finálový turnaj fotbalového Ondrášovka Cupu – Pohár mládeže FAČR. Závěr obstarala kategorie U8 a v Příbrami, kde se dlouhodobě daří mládežnickému fotbalu, se ze třetího letošního prvenství radovala pražská Slavia.

14.6.2018

Ortel si vyslechlo pět hráčů

Nymburk – Pět vyloučených fotbalistů vyvázlo s minimálními tresty. Od disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce dostal největší trest opočnický Mazáč, nezahraje si tři zápasy.

14.6.2018

Trenérská škatulata hýbou okresem, kluby jsou na lovu

Nymbursko – Ještě sezona neskončila a už nyní je jasné, že někteří fotbaloví trenéři opustí svá dosavadní místa. V zákulisí se šušká o řadě změn nejen mezi hráči, ale také mezi trenéry. A někde jsou tyto informace pravdivé.

14.6.2018

Turnaj v malé kopané v Libáni bude točit televize

Libáň – Na městském stadionu v Libáni (okres Jičín) se koná v sobotu 23. června dvanáctý ročník turnaje v malé kopané.

14.6.2018

Do Bobnic míří internacionálové Slavie

Bobnice – Na fotbalovém hřišti v Bobnicích se bude slavit. Tamní klub TJ Sokol si připomene v sobotu 23. června devadesáté výročí svého založení. Od 14.30 hodin si to v přátelském utkání rozdá stará garda Bobnic se „starými pány“ ze Sán.

14.6.2018

Přípravky mohou zápolit i po sezoně

Radim – Na fotbalovém hřišti v Radimi u Kolína se uskuteční letní posezonní turnaj pro děti kategorie starší přípravky (ročník 2007 a 2008). Klání se koná v neděli 24. června a připraven je pro dvanáct týmů.

14.6.2018

Kostomlaty budou slavit s Kostomlaty

Kostomlaty – Devadesát let už uteklo od založení fotbalu v Kostomlatech. A právě v tomto klubu si připomenou toto výročí. Oslavy se konají v sobotu 23. Června od 9 hodin na hřišti u Sokolovny.

14.6.2018

Nymbursko: kam na fotbal

Nymbursko – A je tady konec. Fotbalová sezona právě vrcholí. O víkendu jsou na programu poslední zápasy, některým týmům jde o hodně. A většina utkání se hraje v sobotu.

12.6.2018

„Rozhodlo srdce,“ řekl nový sportovní ředitel Baníku Marek Jankulovski

Ostrava – Věří, že s jeho pomocí se může posunout klub zase dál. Bývalý dlouholetý fotbalový reprezentant Marek Jankulovski bude od příští sezony vykonávat v mateřském Baníku Ostrava funkci sportovního ředitele. Klub to oznámil oficiálně v pondělí.

11.6.2018

Okresní přebor: Tři hráči nasázeli hattrick

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Druhou porážku v sezoně museli skousnout fotbalisté Městce Králové v Postřižinském okresním přeboru. To jim ale vůbec nemusí vadit, už dávno jsou postupujícím týmem. Druhým přemožitelem lídra se stala Jíkev. Střelecké kopačky si nazuli hned tři borci – poděbradský Archalous, rožďalovický Jakub Najmon a Bouška ze Všejan vsítili hattrick.

11.6.2018

FOTO: Pavlíčkovi někdo vyměnil mužstvo

Jestřabí Lhota – pJeli k soupeři, který hraje o záchranu a chtěli to utkání zvládnout. Jenže to se nepodařilo a fotbalisté Milovic v dalším díle I.B třídy na trávníku Jestřabí Lhoty o gól prohráli.

11.6.2018

Kouč Ottomanský: Bylo to nečekaně snadné vítězství

Tuchoraz – Z posledních čtyř utkání I.B třídy třikrát vyhráli za tři body a jednou na penalty. Svoji formu potvrdili fotbalisté Loučeně i v předposledním zápase, kdy zvítězili v Tuchorazi.

11.6.2018

Hruška: Nemáme se za co stydět

Sokoleč – Nejsou zvyklí ztrácet body a už vůbec ne doma. Teď se ale museli před svým soupeřem sklonit. Fotbalisté Sokolče prohráli v dalším kole I.B třídy s rezervou Čáslavi. Ta přijela posílena hned o několik hráčů divizního áčka.

10.6.2018

FOTO: Bohemia postupuje. Stačil jí jen bod

Český Brod – Je rozhodnuto, o první flek už nepřijdou. Jedno kolo před koncem sezony je Bohemia Poděbrady jasným postupujícím z I.A třídy skupiny B do krajského přeboru. Utkání na půdě rezervy Českého Brodu sice zvládla jen za jeden bod, to jí však nakonec stačilo. Druhé Vyšehořovice totiž padly na trávníku Velimi. A díky tomu fotbalisté z lázeňského města slaví.

10.6.2018

Lysá nadělila Pěčicím kanára

Lysá nad Labem – Formu z posledních zápasů potvrdili zcela jasně. Svému soupeři nasázeli šest banánů. Fotbalisté Lysé nad Labem tak mohli slavit vítězství v předposledním kole I.A třídy. Kanára si odvezly Pěčice.

10.6.2018

Poříčany udělaly velký krok k záchraně, jistotu nemají. Rozhodne poslední kolo

Poříčany – Potřebovali za každou cenu vyhrát za tři body. A to se jim povedlo. Fotbalisté Poříčan porazili na svém trávníku v dalším kole krajského přeboru Nespeky a udělali tak obří krok k záchraně. Jistotu ale zatím nemají.

10.6.2018

Plaček držel Polaban opět nad vodou

Nymburk – Už to sice nic neřeší, ale mohou mít radost ze získaného bodu. Fotbalisté Polabanu Nymburk, poslední tým tabulky České fotbalové ligy, hráli bez branek s Litoměřickem, pak padli na pokutové kopy.

10.6.2018

Titul „děda“ oslavil gólem

Tupadly – Takovou přestřelku oba týmy asi dlouho nepamatují. Fotbalisté Sadské nastříleli v dalším kole krajské I.B třídy čtyři góly, na body jim to ale nestačilo. Domácí Tupadly byly ještě o tři branky lepší, hattrickem se blýskl tupadelský Krajíček.

10.6.2018

Pátek vyhrál díky řádění Barana

Liblice – Především díky hattricku Marka Barana získali fotbalisté Pátku tři body. V dalším díle I.B třídy porazili tým Liblic.

10.6.2018

U zámku se bude hrát malá kopaná

Loučeň – V sobotu 7. července se koná na hřišti u zámku na Loučeni turnaj v malé kopané s názvem Majkl cup. Startovné za tým je 1600 Kč, jídlo a pití v ceně.

10.6.2018

Kadeřábek vystřílel tři body

Kosmonosy – Mají za sebou úspěšné období, fotbalisté Unionu Čelákovice vyhráli potřetí za sebou, z toho podruhé na trávníku soupeře. Ve 29. kole krajské I.A třídy zvítězili díky dvěma trefám Kadeřábka v Kosmonosech.

10.6.2018

Kdo sledoval rozlučku Rosického, udělal dobře

Úvaly – Na osmém místě tabulky jsou po předposledním kole divizní skupiny B fotbalisté Ostré. Ti v pokračování soutěže prohráli na půdě Úval dvoubrankovým rozdílem.

9.6.2018

Rezerva Ostré do Bílého Podolí nejela, neměla lidi

Bílé Podolí – Předposlední střetnutí letošní fotbalové sezony měla sehrát rezerva Ostré na půdě Bílého Podolí, utkání krajské I.B třídy skupiny C se však nekonalo.

9.6.2018

FOTO: Za záchranou brzdu nezatáhli, Semice zůstaly předposlední

Kutná Hora – Hodně důležitý souboj o záchranu v soutěži nezvládli a u soupeře padli čtyřbrankovým rozdílem. Fotbalisté Semic, předposlední tým tabulky nejvyšší krajské soutěže, nestačili na Kutnou Horu na jejím trávníku.

9.6.2018

Vykáň vypráskala Chrastavu, přesto jde o patro níž

Vykáň – Fotbalisté Vykáně nic nevypouští a bojují až do konce. V předposledním kole divizní skupiny C porazili na svém hřišti Chrastavu vysokým rozdílem. Hattrick nastřílel Jiří Dalekorej, který má na svém kontě osmnáct zásahů.

8.6.2018

Tvrdé tresty za válku s rozhodčími

Střední Čechy – Nevraživost mezi hráči, trenéry a fanoušky na jedné straně a rozhodčími na straně druhé, letos na jaře v krajských fotbalových soutěžích kulminuje. Prakticky v každém kole bouchnou někde saze, výjimkou nejsou fyzická napadení rozhodčích a tvrdé výhrůžky na jejich osoby. I proto měla krajská disciplinárka zase hodně práce.

8.6.2018

Nymbursko: kam na fotbal

Nymbursko – Už jen poslední dvě kola zbývají do konce letošní fotbalové sezony. U některých okresních celků jde do tuhého. Mužstva Vykáně, Poříčan a Semic bojují ze všech sil o setrvání ve svých soutěžích, naopak poděbradská Bohemia a Sokoleč mohou slavit prvenství. Jak to všechno dopadne, to se teprve uvidí.

7.6.2018

Ondrášovka Cup do finále. Osmileté borce pohostí Příbram

Příbram - Seriál šesti turnajů Ondrášovka Cup 2018 vyvrcholí o víkendu závěrečným turnajem v kategorii U8. Oficiální Pohár mládeže FAČR kategorií U8 – U13 už má za sebou pět finálových turnajů a poslední šestý v kategorii U8 přivítá Příbram, která je dlouhodobě líhní velkých fotbalových talentů. V doposud odehraných finálových turnajích letos dvakrát triumfovala Sparta (U10 a U12), stejně tak dvakrát Slavia (U9 a U13) a jednou Hradec Králové (U11).

7.6.2018

Komise měla konečně volněji

Nymburk – Konečně si mohla disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce trochu oddechnout. Tentokrát trestala jen čtyři vyloučené borce. K tomu ještě vyloučila ze soutěže mladší žáky Litole za opětovné nenastoupení k utkání a klubu udělila pokutu.

7.6.2018

Na turnaji se pobaví také děti

Kovanice – Fotbalový klub Kovanice pořádá sedmý ročník turnaje v malé kopané s názvem Kovanice cup.

7.6.2018

Cíl Vykáně číslo 1: Záchrana! Jsou ale i další možnosti

Vykáň – S blížícím se koncem sezony vyráží na povrch různé spekulace především mezi fotbalovými fanoušky. A není tomu jinak ani tentokrát. Mezi příznivci se dost nahlas mluví o tom, že Vykáň bude hrát v příští sezoně pouze okresní přebor. Je to tak? Nebo se to nezakládá na pravdě?

7.6.2018

PragaCup se hraje v Přední Kopanině

Praha – V pořadí již sedmnáctý mezinárodní turnaj PragaCup v malém fotbale se uskuteční v sobotu 23. června v Praze v areálu FC Přední Kopanina.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT