Po čtyřech letech v barvách Dunajské Stredy se Kružliak ve svých sedmadvaceti letech vydal poprvé na zkušenou do zahraničí. Jenže tam skončil, s trochou nadsázky, ještě dřív, než si stihl vybalit.

Tři zápasy, tři žluté karty a pro tým jeden jediný bod. To je bilance, kterou si z Řecka odveze rodák z Liptovského Mikuláše. Definitivní konečnou pro něj ale byla situace, která se stala v zápase proti AEK Atény. Ten fotbalisté Volosu prohráli 2:3 poté, co Kružliak v nastavení zavinil penaltu a tu AEK využil.

Hvězda Manchesteru United Antony
Výhrůžky zabitím, potrat. Bývalka Antonyho odhalila děsivé detaily jejich vztahu

Vzápětí se rozeběhl kolotoč spekulací o nespokojenosti majitele a trenéra klubu s Kružliakovými službami, které byly posléze potvrzeny prohlášením, které se objevilo na oficiálních stránkách klubu.

A soudě dle něj, musel vedení Volosu pořádně namíchnout.

Svérázný boss

„PAE Volos oznamuje ukončení kontraktu s Dominikem Kružliakem. Do budoucna mu nic dobrého nepřejeme, ale určitě na něj budeme vzpomínat,“ napsal klub ve strohém prohlášení.

Vzápětí ale přišly i další reakce, které upozorňují na to, že pro podobné praktiky nešel majitel klubu Achilles Beos daleko ani v minulosti.

Podobně dopadl třeba záložník Jakub Kuzdra, který v současnosti hraje v druholigovém polském týmu Chrobry Glogow. I on v minulosti zkoušel štěstí ve Volosu, i on pohořel.

„Dostal jsem zákaz hrát v tomto klubu poté, co jsem byl v přátelském zápase zasažen do ruky v pokutovém území, tři týdny po podpisu smlouvy. Později mi chtěl prezident vypovědět smlouvu,“ napsal na sociální síť. Kuzdra si nakonec ve Volosu připsal pouhých pětačtyřicet soutěžních minut.

Brazilec Neymar bude hrát v Saúdské Arábie
Neymar zradil Brazilce. Hvězdný fotbalista to doma schytal za přestup do Arábie

Beos má podle řeckých médií i zajímavou minulost. Kromě toho, že vlastní fotbalový klub, je i starostou přístavního města a do svého životopisu by si mohl napsat i dvouletý podmíněný trest za pokus o podplacení rozhodčího.  Na jeho adresu padala i obvinění z praní špinavých peněz, sexuálního násilí, či dokonce vedení zločinecké organizace.