Bohemia – K. Hora 0:1

„Veškeré odhodlání a vůli po vítězství jsme nechali v šatně. Již v prvních vteřinách utkaní jsme svým špatným postavením vytvořili soupeři gólovou příležitost, což byla do obdržené branky jediná šance soupeře. Začátek byl z naší strany špatný. Nedařilo se nic. Přesto jsme hru postupně vyrovnali a přišli naše příležitosti. Bohužel bez efektu. Ve druhé půli se jasné ukázalo, jak rozdílovým hráčem soupeře je Wolf. Nejenže pro něho není problém obejít naše hráče, dát dobrou přihrávku, ale i rozhodnout utkání gólem. Veškerá naše aktivita směrem k soupeřově brance vyústila jen v další jeho gólové šance,“ řekl trenér Poděbrad Oldřich Abrhám.

Branky: 56. M. Wolf. Poločas: 0:0. Bohemia Poděbrady: Krch – Pikner, Suchánek, Hruška, Uher – Hněvsa, Javorek, Kubánek, Nedorost, Šendera (68. Stibor) – M. Peterka.