III. třída jaro sk. A o postup

Fotbalisté Krchleb první jarní kolo prohráli, o té doby se nesou na vítězné vlně. Vyhráli tři zápasy v řadě a drží si první příčku. Naposledy porazili rezervu Ostré 3:1, dvakrát se trefil exligista Jan Flachbart. Momentálně na lídra nejvíce dotírá rezerva Sokolče, která porazila stejným výsledkem mužstvo Křečkova. Konečně se chytily Poříčany, které první tři jarní duely prohrály. Ve čtvrtém kole porazily doma těsně Sloveč. Domácím pomohla i vlastní branka Tyla, naopak dvě trefy Suchochleba byli hostům k ničemu. A právě Sloveč padla na poslední místo skupiny A. Polepšilo si totiž béčko Semic, které rozstřílelo i díky hattricku Holana Stratov.

4. kolo: Poříčany B - Sokol Sloveč 4:3 (14. vl. Tyl, 18. Koula, 77. Hetcl, 87. z pen. Hampl - 32. Veselý, 65. z pen. Suchochleb, 74. Suchochleb), SS Ostrá B - Krchleby 1:3 (13. Dozorec - 44. Šnajdr, 62. Flachbart, 67. z pen. Flachbart), Semice B - Stratov 7:1 (17. Holan, 27. Holan, 41. z pen. Oliinyk, 44. vl. Kaucký, 66. Macháček, 67. Hylmar, 73. z pen. Holan - 2. Krejčík), SK Sokoleč B - Křečkov A 3:1 (43. Dymeš, 47. Němec, 81. Nágl - 52. Peklák)

Načítám tabulku ...

III. třída jaro sk. B o postup

Na první pozici ve skupině B se i nadále drží borci Litole. Ti vyhráli jasně 5:1 v Odřepsích, čtyřmi góly přispěl vítězům Jan Loskot. Druhé Velenice na půdě poslední Hořátve prohrávaly, pak ale díky dvěma gólům skóre otočily. Poslední slovo ještě určitě neřekl ani třetí Křinec. Ambiciózní celek si pomohl dvěma góly, které orámovaly poločas. Všechlapy se střelecky neprosadily. Opočnice opět potvrdila svůj jarní zmar a prohrála i počtvrté. Tentokrát s týmem Strak. Opočnice dala jen dva góly v jednom zápase, ve zbylých třech střetnutích se střelecky neprosadila a její bodová ztráta na šesté Všechlapy je deset bodů.

4. kolo: Straky A - Sokol Opočnice 2:0 (1. Soukal, 42. Truksa), Křinec - Všechlapy A 3:0 (42. Trčka, 47. Lebduška, 69. Hojsák), Hořátev - Velenice 1:2 (18. Martínek - 40. Kaninský, 65. Souček), Odřepsy - FK Litol mládež A 1:5 (11. Novák - 9. Loskot, 18. Loskot, 24. Dzurko, 81. Loskot, 86. Loskot)

III. třída jaro sk. C o udržení

Tři ze čtyř utkání skupiny C skončily dělbou bodů. A pokaždé šlo o souboj dvou sousedů v tabulce. Rezerva Lysé zachránila plichtu na trávníku Chrástu až v první minutě nastavení. Také Kovanicím vyšel konec zápasu ve Mcelích, dvě minuty před koncem srovnal Černý. Z vítězství se tak mohli radovat pouze borci Běrunic. A to dost překvapivě. Na svém hřišti porazili lídra tabulky, celek Pátek B. Jediný gól utkání dal v 70. minutě Kocfelda. Běrunice tak přiživily svoji naději na záchranu.

4. kolo: Chrást - Slovan Lysá n.L. B 2:2 (4. Černý, 69. Štětina - 30. Horváth, 90+1. Vaněček), Milčice - Sokol Sány/Opolany A 1:1 (55. Horák - 3. Peterka), Mcely - Kovanice 2:2 (57. Pulda, 75. Hojsák - 52. Hobort, 88. Černý), Běrunice - TJ Pátek B 1:0 (70. Kocfelda)

III. třída jaro sk. D o udržení

Skupinu D, kde se hraje o udržení, už nevede rezerva Sadské. Ta prohrála na půdě Dymokur nejtěsnějším rozdílem, jediný gól zápasu dal Urbánek. Díky tomu se právě Dymokury dostaly do čela tabulky. Libice nad Cidlinou se podělila o bod s béčkem Slovanu Poděbrady. Tři body si do tabulky připsal poslední tým, celek Budiměřice-Šlotava, který vydoloval výhru 4:1 v Kounicích. Hosté vedli za třináct minut o tři góly. Souboj dvou dvanáctibodových zvládli lépe borci milovického béčka, rozstříleli Kamenné Zboží jasně 7:0. Tři góly dal Jan Krátký z A týmu.

4. kolo: Libice n. C. - Slovan Poděbrady B 1:1 (12. Zdražil - 33. Hron), FK Dymokury - Sadská B 1:0 (67. Urbánek), Milovice B - Kam. Zboží 7:0 (4. Vajdík, 29. Krátký, 31. Krátký, 37. Klička, 40. Krátký, 50. z pen. Grus, 52. Drahorád), Kounice - Sokol Budiměřice-Šlotava 1:4 (30. Verner - 3. Hošek, 7. Hrdlička, 13. Adam, 42. Tomáš)