Ve skupině A, kde se hraje o postup, narazily vedoucí Krchleby, které se netají ambicí na postup. Jenže hned v úvodním jarním kole padly ve Stratově 1:2. Tabulka se tak i díky tome nesmírně vyrovnala, vedoucí Krchleby mají 34 bodů, stejně jako druhá rezerva Poříčan. O bod méně má béčko Sokolče a o další bod ještě Křečkov. Na jednatřiceti bodech je Stratov. Poříčanské béčko je sice druhé, ale také padlo. V Semicích s tamní rezervou 2:4. Křečkov porazil Sloveč 2:0 a souboj rezervních týmů vyhrála Sokoleč 2:1 nad Ostrou. Všechny čtyři duely tak vyhrály domácí celky.

To béčková skupina nabídla dva nerozhodné výsledky. Velenice hrály 1:1 se Všechlapy, stejným výsledkem skončil i zápas Odřepes doma s ambiciózním a posíleným Křincem. Lídr z Litole ukázal svou sílu a Opočnici nadělil osm banánů. U soupeře zvítězily Straky, porazily Hořátev 2:0.

Také ve skupině C, kde e hraje o udržení v soutěži, měly navrch domácí celky. Rezerva Pátku porazila Chrást jasně 3:0, Běrunice zdolaly doma tým Milčic 2:0. V duelu Kovanic se společným týmem Sány/Opolany se vítěz nenašel, zápas skončil nerozhodně 2:2. Čtvrtý mač se nehrál, lyský slovan nedal béčko dohromady a do Mcel ani neodcestoval.

V „déčku“ měly čtyři duely vyrovnanou bilanci. Dvakrát vyhráli domácí fotbalisté, dvakrát hosté. Na svém trávníku uspěly Kounic, ty zdolaly 3:2 mužstvo Dymokur. Stejným výsledkem porazilo béčko Milovic Libici nad Cidlinou. A ještě jednou konečné skóre 3:2. Slovan Poděbrady B si přivezl všechny body ze hřiště Budiměřic. Nejvyšší výhry tak zaznamenala Sadská B, která porazila 4:1 Kamonné Zboží na jeho půdě. Hattrickem se blýskl Podlipný.