Předchozí
1 z 8
Další

Okresní přebor

27 – Radek Hanzlík (Vykáň)

26 – Václav Klepač (Kostomlaty)

25 – Roman Hovorka (Kněžice)

19 – Lukáš Kovacs (Polaban Nymburk)

18 – Petr Bouška (Všejany)

17 – Jan Kočí (Vykáň)

15 – Martin Dlouhý (Vykáň)

12 – Miroslav Ott (Hrubý Jeseník)

11 – Roman Fink (Kostelní Lhota), Rastislav Galovič (Přerov), Martin Zalabák (Kostomlaty), Pavel Šorm (Kněžice)

III. třída – sk. A

13 – Martin Kulhánek (Krchleby)

12 – Pavel Macháček (Semice)

11 – Jan Bártík (Sokoleč B), Zdeněk Doležal (Krchleby), Michal Štácha (Křečkov)

10 – Jiří Čáp (Sokoleč B)

8 – Jakub Provazník (Sokoleč B), Radek Novák (Stratov), Radek Veselý (Sloveč), Jiří Kácovský (Krchleby)

III. třída – sk. B

22 – Jan Loskot (Litol)

19 – Marek Baran (Litol)

18 – Martin Čuřík (Křinec)

17 – Milan Dzurko (Litol)

9 – Dominik Truksa (Straky)

8 – Jakub Řehák (Litol)

7 – Jaroslav Říha (Odřepsy), Maroš Čech (Straky)

6 – Jaroslav Kopa (Všechlapy), Roman Svoboda (Velenice), Michal Kaninský (Velenice)

III. třída – sk. C

25 – Václav Štembera (Mcely)

20 – Petr Kukla (Kovanice)

18 – Petr Sedláček (Milčice)

17 – Bartoloměj Horváth (Lysá B)

12 – Ondřej Kubina (Kovanice)

11 – Tomáš Peterka (Sány/Opolany)

8 – Martin Hojsák (Mcely), Michal Černý (Chrást)

6 – Jan Adamec (Sány/Opolany), Jan Fořt (Pátek B)

První kolo krajského přeboru: Tuchlovice (v červeném) - Hřebeč 1:0. Jaroš svedl mnoho vzdušných soubojů.
Dokázal jsem, že fotbalově na krajský přebor mám, těší tuchlovického Jaroše

III. třída – sk. D

16 – Jan Krátký (Milovice B)

9 – Lukáš Petráň (Libice), Jan Kotal (Kounice), Adam Verner (Kounice), Jakub Barták (Sadská B)

7 – Vojtěch Langr (Libice), Lukáš Lehký (Dymokury)

6 – Tomáš Vajdík (Milovice B), Patrik Urbánek (Dymokury), Pavel Mišák (Slovan Poděbrady B), Michal Klouček (Kounice)

IV. třída – sk. A

17 – Karel Štefík (Bříství)

12 – Michal Štácha (Křačkov)

11 – Václav Sosnovský (Bříství)

8 – Tomáš Veselý (Bříství)

7 - Jakub Stacha (Struhy B), Stanislav Šimek (Košík), Milan Dudla (Stará Lysá)

5 – Václav Gestřánek (Žitovlice-Pojedy), Jan Čmugr (Struhy B)

IV. třída – sk. B

15 – Petr Zdobinský (Hrubý Jeseník B), Ihor Nimash (Netřebice)

14 – Dominik Truksa (Straky)

9 – Marek Ježek (Bobnice/Dvory), Marek Šaroch (Seletice)

8 – Michal Svoboda (Hradišťko), František Červinka (Bobnice/Dvory)

7 – Josef Vonička (Drahelice)

6 – Adam Soukal (Bobnice/Dvory)