Polaban Nymburk – Nespeky 1:1

Do sestavy Nymburka se vrátili zranění Škarecký a Ruszó a na hře to bylo znát. Navíc Nepovím po půlhodině hry otevřel skóre. Vedení držel Polaban do 69. minuty, pak srovnal Komárek a další gól už nepadl. Na hře Nymburka se ve druhém dějství projevilo odstoupení Matěje Novotného a zkušeného Škareckého.

„Bod nic neřeší, ten je pro nás málo,“ má jasno trenér Nymburka Lukáš Vlk. „První půle byla velmi dobrá, jenže postupně jsme ztráceli energii a bylo znát, že odešli Škarecký a Matěj Novotný. Takže můžeme být spokojeni s prvním poločasem, kdy jsme měli ještě asi dvě nebo tři dobré situace, na začátku zápasu jsme dokonce trefili břevno. Soupeř hrozil hlavně ze standardek. Ale půle se dohrála v tempu,“ ohlédl se za prvním dějstvím kouč Polabanu. „Druhá půle byla bez šťávy a energie, dvacetiminutová převaha soupeře vyústila ve vyrovnávací branku. Pak nás ještě dvakrát nebo třikrát podržel gólman. Rozhodnout jsme mohli i my, Hobík měl tisíciprocentní šanci, ale mířil do gólmana. Musím uznat, že remíze je spravedlivá,“ dodal Lukáš Vlk.

Branky: 30. Nepovím – 69. Komárek. Poločas: 1:0.

Polaban Nymburk: Petrovič – Kotek, M. Novotný (62. Hrdlička), Herčík, Ruszó (81. Krumpholc), Škarecký (51. Hobík), Nepovím, Wiehl (73. Krušinský), Mejzr, Jarschel, Hoffmann.


Načítám tabulku ...