Pátek – Liblice 2:2, na penalty 6:7

Zápas začal Pátek aktivně a první poločas byl lepší. „Soupeř nakopával dlouhé balony na středního útočníka. My jsme si s tím ale docela poradili. Těch šancí tedy celkově moc nebylo. Udělali jsme jednu zbytečnou chybu, když jsme nechali na malém vápně soupeřova hráče.  Byli jsme ale nadále aktivní, a z toho vyplynuly další šance. Je škoda, že jsme alespoň jednu z nich neproměnili,“ litoval trenér Pátku Milan Švábenský.

V 92. minutě Pátek na soupeřově polovině u rohového praporku ztratil zbytečně míč. Balon se dostal rychle do opačného vápna, a hosté vyrovnali. „Penalty se nám nepovedly. Hrála tam hodně i psychika z obdrženého zbytečného gólu. Je to škoda, byli jsme lepší. Šance byly a měli jsme to dohrát v klidu. Dlouhodobě dostáváme laciné góly po individuálních chybách. Nedá se nic dělat. Musíme zvednout hlavu a bojovat dál,“ dodal Švábenský.

Branky: 48. Jirásek, 57. Baran – 22. Vostrovský, 90+2. Bázlík.  ŽK: 1:2. Rozhodčí: Šnýdr. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

TJ Pátek: Kmoch – Ryšánek (90. Leština), Kohoutek, Kalina, Sporiš – Mašinda (90. Novák), Stehlík (46. Baran), Bulíř, Jirásek – Grospič, Bartheldy.

(sti)