Lhota – Poříčany 2:1

„První poločas byl z naší strany snad nejhorší, co jsem u tohoto týmu,“ řekl hned na úvod poříčanský trenér Zdeněk Šmejkal.
Podle jeho slov měli jeho svěřenci ze soupeře zbytečný respekt a domácí šli zaslouženě do kabin za stavu 2:0. „O poločase jsem musel trošku zvýšit hlas, udělat jednu změnu v sestavě a přeskupit řady. Druhá půle byla od nás úplně o něčem jiném. Po deseti minutách hry jsme snížili brankou Nádeníčka,“ komentoval Šmejkal.

Najednou Poříčany věděly, že to jde. „Škoda, že jsme některé věci nevyřešili lépe ve finální fázi. V největší šanci na srovnání byl deset minut před koncem Janda, ale bohužel přestřelil,“ kroutil hlavou Šmejkal.

Hru hodně oživil Marek Ramšák, který byl dost nepříjemný pro domácí obranu. „Bohužel fotbal se hraje devadesát minut, a my začali hrát až druhou půli, když jsme první prochrápali. To je fotbal. Nezbývá nic jiného, než pracovat v týdnu a v neděli urvat tři body,“ dodal Šmejkal.

Branky: 20. Chlapec, 41. Adjei (z PK) – 56. Nádeníček (z PK). Rozhodčí: Prosr. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.
SK Poříčany: Janocsko – Vild (45. Ramšák), Zdeňka, Štěch, O. Puk – Červený (76. J. Puk), Šmidrkal, Prejsek, Janda, Gajdasz – Nádeníček.

(sti)