Bohemia Poděbrady – Horky 1:1

„Byl to zápas naprosto rozdílných poločasů,“ načal hodnocení utkání hrající trenér Bohemie Poděbrady Tomáš Kubánek. „V prvním poločase jsme hráli fantasticky na sedmdesáti metrech hřiště, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili, ale chyběla nám větší kvalita a klid ve finální fázi,“ okomentoval první půli kouč Bohemie.

„Druhý poločas asi pod tíhou výsledku jsme se dostali pod tlak, létal nám do vápna jeden centr za druhým a několikrát nás podržel brankář Málek. Bohužel v nastavení hosté z dorážky vyrovnali,“ litoval Kubánek.

Z fotbalového utkání I.A třídy Slovan Poděbrady - Čáslav B
Jiráňovy trefy jsou vždy vítězné. Slovan vyhrál potřetí za sebou

„Nakonec je to asi zasloužená remíza. Ale jsme smutní, jelikož nám chybělo pár minut. Pro naše mladé mužstvo jsou to cenné zkušenosti. Bylo vidět, jakou roli hraje hlava. Poučení pro nás je, že z převahy, kterou si v prvním poločase vytvoříme, si musíme vypracovat lepší výsledek,“ dodal trenér poděbradského mužstva.

Branky: 32. Havránek – 90+2. Janovský. Poločas: 1:0.

Bohemia Poděbrady: Málek – Svoboda, Schulz (46. Zumas), Kubánek, Martínek, Králík (74. Vokatý), Hněvsa, Křivský (82. Pinkas), Kalina (61. Novák), Havránek (59. Nykodým), Soukup.


Načítám tabulku ...