Zruč – Sadská 3:3, na penalty 4:3

První zápas jara nezačala Sadská špatně. „Byli jsme lepší na balonu a začali se dostávat do šancí. Škoda, že to nepřineslo gól. Soupeř měl první roh a hned se mu povedlo dát branku. Nám se podařilo vyrovnat, ale pak dostal Kučera ve 30. minutě červenou kartu,“ řekl po utkání hráč Sadské Tomáš Plot.

I v deseti dala Sadská do poločasu ještě jednu branku. Ale druhý poločas byl pro Sadskou hodně smolný. „Povedlo se nám dát třetí branku. Za minutu jsme inkasovali, kde hodně smolně přeskočil brankáři balon nohu. Pak už to bylo hodně bojovné a bohužel soupeř dokázal v poslední minutě srovnat na 3:3,“ uvedl Plot.

Šlo se na penalty. „V těch se nám moc nedaří, a proto soupeř získal o bod víc. Před zápasem bychom bod brali a po zápase jsme byli všichni zklamaní, že jsme neodvezli všechny tři,“ doplnil Plot.

Branky: 11. Viktora, 55. vlastní Šaroch, P. Jelínek – 18. a 45. Čábelka, 54. T. Svoboda. Rozhodčí: Kuka.  ŽK: 5:1. ČK: 30. Kučera (Sadská). Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Sadská: Šaroch – Drobný, Havlík, Čemus (34. Plot), Jech, Janiga, Lukavec (74. Dejl), M. Svoboda, Čábelka, T. Svoboda, Kučera.

(sti)