„Na přípravu si nelze stěžovat, tréninků bylo dost,“ uvedl vedoucí Ostré B Pavel Jásek. „Určitě se chceme vyhnout sestupovým starostem a chceme jarní část sezony odehrát v klidném středu tabulky,“ dodal Jásek.

Přípravný zápas sehrála Ostrá B s fotbalisty z Loučeně. „V prvním poločase měla více ze hry Loučeň, která dobře držela balon a kombinačně nás přehrávala. Nám se podařilo si také nějaké šance vypracovat, ale bohužel jsme je neproměnili. Na konci prvního poločasu jsme obdrželi první gól. Do druhého poločasu Loučeň prostřídala a tempo hry trochu opadlo, ale nám se nedařilo správně řešit přechodovou a finální fázi. Naopak jsme podruhé inkasovali,“ řekl o utkání hráč Lukáš Dejl.

Poté se zápas víceméně dohrával. Ostré se po celý zápas nedařilo kombinovat a držet míč. Nakonec byly k vidění pouze dva góly Loučeně. „Máme hodně mladý tým, takže je jasné, že nám chybí trochu více klidu na kopačkách. Navíc se jednalo o první zápas, který jsme letos odehráli, takže byla znát i určitá nesehranost a nerozehranost. Pevně věřím, že do budoucna tyhle neduhy postupně odstraníme a s počtem odehraných zápasů půjde nahoru i náš výkon,“ doplnil Dejl.

(sti)