„Pokud by se nám dařilo opakovat výkony jako v přípravných zápasech, měli bychom se pohybovat v horní polovině tabulky. Mým přáním by bylo do pátého místa. Kádr i zkušenosti na to máme. Ale soutěž bude určitě opět dost vyrovnaná,“ má jasno před začátkem nového ročníku Miroslav Čepelka, vedoucí semického mužstva.

Příprava semického celku proběhla na domácím trávníku. „Sehráli jsme tři přípravná utkání, všechna na svém hřišti a všechna jsme vyhráli po velmi dobrých výkonech,“ těší Čepelku. „Porazili jsme Lysou nad Labem, kvalitní celek Vinoře a naposledy Bohemii Poděbrady,“ řekl vedoucí týmu. „Měli jsme ještě pak sehrát utkání s Rožďalovicemi, bohužel ale soupeř nakonec kvůli personálním absencím utkání zrušil, litoval Čepelka.

Trenérem týmu zůstává i nadále Ota Hejlík. „Je to tak, v práci u nás pokračuje. A bude mít k dispozici silnější kádr než na jaře,“ věří Čepelka.

Semice totiž zaznamenaly značný pohyb v kádru. „Opět u nás přivítáme Kamlacha, který se vrací z divizního působení v Horkách nad Jizerou. Dále je téměř domluven příchod nebo spíše návrat našeho odchovance a velmi šikovného dorostence Filipa Vavrouška z Polabanu Nymburk. S ním počítáme jistě do kádru A mužstva,“ popsal příchody funkcionář. „Ještě jsme chtěli získat jednoho velmi šikovného mladého hráče, který loni působil v I.B třídě, ale dal přednost působení ve vyšší soutěži,“ podotkl.

Fotogalerie: Z fotbalového utkání I.B třídy Semice - Vrdy (1:1)

Semice postihly ještě další odchody. „Po několika sezonách se vrací domů do Milovic Jakub Drahorád, což byl člen širšího kádru A mužstva. A s největší pravděpodobností s ním do Milovic zamíří Michal Koštíř, který na jaře působil v Zásmukách. Jasný je i odchod Josefa Uhra do Nehvizd,“ dodal Miroslav Čepelka.