Poříčany – Kolín 2:2

„V zápase nás čekal velmi těžký soupeř. Od první minuty bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry. My jsme chtěli hrát z bloku a vyrážet do brejku. Začátek nám moc nevyšel a v páté minutě jsme po naší velké hrubce prohrávali. Poté jsme začali trošku vystrkovat růžky, ale místo vyrovnání přišel gól na dva nula. Do konce poločasu jsme dokázali snížit po hrubce domácích, a tak poločas zůstal,“ řekl k první části utkání trenér Poříčan Zdeněk Šmejkal.

Do druhé půle šly Poříčany se stejnou taktikou. „V sedmdesáté minutě nám vyšel krásný protiútok a vyrovnání na 2:2. Druhý poločas se odehrával stejně jako první. Domácí hráli, my čekali na vhodné situace. Nakonec tak zápas i skončil. Kluky bych chtěl za výkon pochválit. Konečně to od nás mělo koule,“ smál se Šmejkal.

„Bojovností a týmovou hrou jsme uhráli cenný výsledek. A to do zápasu ještě nemohlo zasáhnout trio Šmidrkal, Vild a Červený,“ dodal trenér.

Branky Poříčan: Janda, Ramšák. Poločas: 2:1.

Poříčany: Janocsko – Pergl, Zdeňka, Šmejkal (75. Stárek), O. Puk, – Gajdasz, Janda, Prejsek, J. Puk (30. Holler), Ramšák (70. Černý) – Nádeníček. (sti)