Polaban Nymburk – Rejšice 2:1

„Kluci si neumí udělat lehký zápas,“ ulevil si po zápase trenér Polabanu Nymburk Ondřej Murárik. „Sice jsme prvních dvacet minut byli takoví zabrždění a neběhalo nám to, jakoby na kluky dolehla důležitost zápasu. Poté jsme převzali iniciativu a pomohl nám první gól ze standardní situace. Pak se nám povedla pěkná akce, kterou jsme proměnili a těsně před poločasem jsme měli asi největší šanci, kterou Patrik Zbořil neproměnil. Tu kdyby proměnil, myslím, že by bylo po zápase,“ pokračoval kouč nymburského celku.

„Druhý poločas byl vyrovnaný, ale jak je naším zvykem, inkasujeme z ojedinělé situace. Hosté měli ještě jednu šanci na vyrovnání, tam nás podržel gólman. Poté nám pomohlo střídání, tím jsme opět oživili hru, ale žádný brejk se nepodařilo vyřešit. Soupeře jsme již do ničeho nepustili, a tak si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli,“ oddechl si kouč Murárik.

Branky: 37. a 43. Andriichuk – 65. Kučera. Poločas: 2:0.

Polaban Nymburk: Holešovský – Krušinský (66. Hoffmann), Kotek, Daněk, Jarschel, Herčík, Hrdlička, P. Zbořil (71. Ruszó), Sladkovský (71. D. Zbořil, 78. Drobný), Wiehl, Andriichuk (71. J. Šimon).


Načítám tabulku ...