Kutná Hora – Vykáň 1:3

Jako první udeřil už v sedmé minutě domácí kanonýr Kacafírek. To ale s hosty neotřáslo a ještě v prvním poločase během tří minut otočili skóre. Krátce po změně stran přidal pečeť na vítězství v podobě třetí branky hostující střelec Jiří Dalekorej.

„Začátek nám nevyšel, velmi brzy jsme po chybě dostali gól. To nás ale nezlomilo a začali jsme o to víc šlapat, soupeře přehrávat a vytvářet si šance. Po jedné z levé strany jsme vstřelili úvodní gól a o tři minuty později se krásně trefil Vobořil do šibenice. Díky tomu jsme šli do kabin za vedení 2:1. Druhá půle už byla plně v naší režii. Měli jsme míč na kopačkách a soupeři ho vůbec nepůjčovali. Z jedné ze šancí jsme i vstřelili gól a díky tomu si odvážíme důležité tři body,“ hodnotil zápas Lukáš Šedivý, hráč Vykáně.

Branky: 7. Kacafírek – 23. Kasík, 26. Vobořil, 52. Dalekorej. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Čechie Vykáň: Kruliš – Říha, L. Jarolím, Kasík, Žampa, D. Jarolím (89. Olmr), Cimpl, Vostárek, Šedivý (90. Kramář), Vobořil, Dalekorej. (kub)