„Pokud by se utkání hrálo za přítomnosti diváků, všem bych se teď hodně omlouval za to, co jsme předvedli,“ byl hodně naštvaný vedoucí poděbradského mužstva Roman Myška. „Takhle ztratit utkání, to jsem už dlouho neviděl. Myslím, že o výsledku rozhodla připravenost soupeře a náš katastrofální výkon,“ nebral si servítky Myška. „Rád bych pochválil brankáře hostů Václava Šlingra. Věřím, že následná nucená přestávka nám pomůže na náš výkon co nejdříve zapomenout. Dobře potrénovat a navázat na výkony z předchozích utkání,“ dodal vedoucí poděbradského týmu.

„Jsem šťastný za dva body, hlavně vzhledem k vývoji utkaní. Ale myslím, že jsme si je zasloužili,“ vyslovil svoji spokojenost se ziskem dvou bodů hrající trenér lyského mužstva Matěj Brabec. „Soupeř nás tlačil, byl víc na míči, ale gólových šancí jsme měli víc,“ uvedl lodivod lyského týmu. „Rychle jsme se ujali vedení po vydařeném brejku, soupeř do půle otočil i s přispěním vymyšlené penalty, my nevyužili tři ložené šance. Ve druhé půli soupeř po laciné brance zvýšil a upřímně jsem už nevěřil, ze to otočíme. Po rychlých akcích jsme snížili a byli zpátky v zápase. Domácí znejistěli, my dokázali vyrovnat a dovést utkání do penalt,“ hodnotil utkání Brabec. „Pokutové kopy vychytal náš penaltový mág, náhradní gólman a vedoucí Venda Šlingr. V padesáti čtyřech letech to je neuvěřitelné,“ složil poklonu veteránovi kouč lyského Slovanu.

Bohemia Poděbrady – Slovan Lysá n. L. 3:3, PK 2:4

Branky: 21. Knobloch, 36. Peterka (z PK), 60. Bora – 3. a 67. T. Kříž, 79. O. Veselý. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 3:3. Poločas: 2:1.

Bohemia Poděbrady: Václavík – Uher, Hněvsa, Moudrý, Voříšek – Bodlák, Bora (85. Záhora), Vobořil, Knobloch – Mareš, Peterka.

Slovan Lysá nad Labem: Šlingr – J. Kříž, L. Novák, Müller, Růžička (75. Hotta) – O. Veselý, Brabec, Urban – Zoubek, T. Kříž – Ježek (75. D. Novák).


Načítám tabulku ...