Úvaly – Bohemia Poděbrady 1:3

„Po dvou nevyhraných zápasech po sobě je to pro nás důležité vítězství. Důležité vítězství je to i z pohledu na tabulku, kdy jsme se udrželi na špičce a soupeře z Úval předskočili,“ těšilo hrajícího trenéra Bohemie Poděbrady Tomáše Kubánka.

„Po celý zápas jsme byli lepší, v prvním poločase místy až výrazně a díky penaltě po faulu na Nováka a gólu Uhra z rohu jsme zaslouženě vedli. Do druhé půle jsme dobře vstoupili a domácím nedovolili žádný souvislý tlak, navíc sami jsme byli nadále nebezpeční. V závěru domácí snížili z penalty a poté nám párkrát ve vápně zavařili. V nastavení měli po rohu obrovskou šanci, tam jsme měli štěstí. Z protiútoku proměnil třetí penaltu v zápase a naši druhou Martínek a definitivně rozhodl,“ pokračoval v hodnocení kouč poděbradského celku.

„Určitě je to zasloužené vítězství, hráli jsme velice dobře. Paradoxně jsme ale všechny branky vstřelili po standardních situacích. Teď již vyhlížíme souboj o třetí místo s Dolním Bousovem příští víkend,“ dodal Kubánek.

Branky: 79. Urban (z PK) - 15. Kalina (z PK), 45. Uher, 90+5. Martínek (z PK). Poločas: 0:2.

Bohemia Poděbrady: Fiška – Uher (80. Zumas), Svoboda, Hněvsa, Soukup, Králík, Havránek, Nykodým (68. Martínek), Kalina (76. Schulz), Novák, Křivský (89. Kubánek).


Načítám tabulku ...