Pečky – Pátek 3:0

V první půli byla hra ještě vyrovnaná. Pečky byly v koncovce nebezpečnější. „Naše akce končily většinou po velké vápno. Chyběl nápad a finální přihrávka do gólovky. Ve 26. minutě domácí udeřili poprvé. My mohli těsně před koncem poločasu vyrovnat, ale Průža na balon před bránou nedosáhl,“ litoval pátecký hrající předseda Jaromír Bulíř.

„Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Branka Stibora ale neplatila kvůli ofsajdu. Střelu Churavého bravurně vyrazil brankář domácích. Sahali jsme po vyrovnání, ale Pečky udeřily podruhé. To byl asi zlom utkání. Na další nápor jsme se už nezmohli a domácí přidali třetí gól. Pečky vyhrály zaslouženě. Chtěly víc než my," dodal Bulíř.

„Do dvacáté minuty bylo utkání vyrovnané, pak ale přišla ztráta v prostředku hřiště. Domácí sólovým nájezdem nepohrdli a dali na jedna nula. My jsme své šance nedotáhli,“ komentoval utkání trenér Pátku Luboš Vondra.

„Druhý poločas jsme šli za vyrovnáním, zatlačili jsme domácí, venku nám to ale nepadá. Naopak soupeř nám ukázal, jak se zakončuje. Zbytek utkání už byl chaos. Potřebujeme se dát dohromady, hrát týmově a naučit se opět vyhrávat,“ shrnul trenér.

Branky: 26. Batelka, 62. Doležal, 75. J. Pikner. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Kortanová. Poločas: 1:0.

TJ Pátek: Kmoch – Kalina (66. Stehlík), Bureš, Kohoutek, Churavý – Svoboda, Jirásek, Grospič, Průža (62. Tomek) - Stibor, Zumr (76. Bulíř). 


Načítám tabulku ...

Markéta Stiborová