V milovickém kádru došlo k několika změnám. S kariérou se rozloučili Vlačiha s Fišerem. To jsou odchody. Do týmu přišel zkušený špílmachr Michal Koštíř, který strávil dlouhá léta v Semicích a naposledy byl půl roku v Zásmukách na Kolínsku. Vrátil se Drahorád, který je odchovanec Milovic a naposledy hrál za Semice. „Ještě zkoušíme Bublu z Rožďalovic,“ uvedl Ondřej Fišer, který jako gólman ukončil kariéru a bude působit v nové roli.

Fišer bude nově asistentem trenéra Tibora Mičince, který u týmu pokračuje a s jehož službami jsou v Milovicích spokojeni. Jenže Fišer začne o něco později, nyní ho čeká operace kolena. „Já si teď odskočím na malou operaci a budu dva zápasy klukům fandit na dálku,“ culí se bývalý gólman.

Vedení si stanovilo skromnější cíle. „Do sezony bychom chtěli být v horní části tabulky a hrát pohledný fotbal. Věřím, že je to v našich silách,“ uvedl čerstvý asistent trenéra, který v klubu pracuje také jako správce hřiště.

Fotogalerie: Z fotbalového utkání I.B třídy Býchory - Milovice (3:1)

Přípravu Milovice absolvovali v domácích podmínkách. „Začali jsme 19. července, trénujeme třikrát týdně. Sehráli jsme tři utkání - v Loučeni jsme vyhráli 3:1, v Čelákovicích jsme prohráli 5:2. A doma jsme přivítali v generálce Benátky B, kde jsme vyhráli 3:1,“ přiblížil herní část přípravy Fišer. „Tréninková morálka byla dobrá, trochu nám dělaly starosti dovolené, ale to mají všichni v tomhle období,“ dodal Ondřej Fišer.