Slovan Poděbrady – Pěčice 4:0

Slovan udělal rozhodující krok už v prvním poločase. Domácí barvy brzy nastartoval svým gólem exligista Magera, jeho střela levačkou byla umístěná přesně. Hrál po dlouhé době a hned se uvedl gólem. A když přidal Pacovský pěkný druhý gól, byli domácí na koni. To potvrdil ještě jednou Pacovský do poločasu a výhru korunoval Magera po změně stran.

„Soupeř kousal. Hrál hodně individuálně, my zase hodně týmově,“ řekl po utkání trenér vítězného celku Libor Pala, který musel opět oželet šest absentujících borců. Po minulém týdnu vypadl ještě Říha. „Chyběla nám v sestavě taková gólová kvalita, ale zvládli jsme to výborně.“

Kouč poděbradského mužstva vyzdvihl především hru exligisty Lukáše Magery, autora dvou tref. „Využili jsme jeho kvalit. Byl to pro naši hru dobrý opěrný bod, měl dva asistence a dva góly dal sám,“ chválil zkušeného borce trenér Pala.

Toho potěšily také dva zásahy Pacovského, který dal dvě branky i minulý týden. „To je pro mě i pro ostatní takové mistrovství světa,“ řekl s nadsázkou kouč mužstva z lázeňského města.

Sedm vstřelených gólů a žádný inkasovaný. Výborná vizitka směrem dopředu, ale hlavně do defenzivy. „Perfektně hrají stopeře. Takže pochvalu zaslouží Borovička a Štěpánek,“ nešetřil chválou Pala. „A hráli i dva naši dorostenci, které se snažíme do kádru zapracovat,“ dodal Libor Pala.

Branky: 22. a 60. Magera, 28. a 35. Pacovský. Poločas: 3:0.

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Havrda, Borovička, Štěpánek, Bernard, Ber, Sezima (62. Hran Ca), Pacovský (72. Marek Lovětínský), Riesz, Magera, Severa (31. Znamínko).


Načítám tabulku ...