Úvaly – Lysá 2:6

Hosté rychle vedli, ale také dost rychle o vedení přišli. Jenže pak ukázali, proč jsou v nejvyšších patrech tabulky. „Do zápasu jsme vstoupili dobře a vstřelili vedoucí branku zápasu. Domácí dokázali vyrovnat z trestného kopu. První poločas jsme nehráli nejlépe, přesto jsme dokázali ještě dvakrát skórovat,“ nebyl s prvním poločasem úplně spokojený hrající trenér lyského Slovanu Václav Sosnovský, který otevřel skóre.

V prvním dějství vsítili hosté tři branky, stejnou porci si schovali i na druhou půli. „Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší a během patnácti minut jsme utkání rozhodli,“ radoval se trenér Sosnovský.

Jeho tým je na prvním místě tabulky, před rezervou Vlašimi vede o bod, další bod ztrácí Kosmonosy.

Branky: 10. Vít, 88. Novák – 5. Sosnovský, 24. a 70. T. Kříž, 32. Švorba, 56. a 66. Brabec. Rozhodčí: Mir. Vlka. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 1:3.
Slovan Lysá nad Labem: Libor Novák – Schneiberg, Švorba, Vránek, Kubín, Tomáš Kříž, Brabec (82. Ondřej Poborský), Urban, Veselý, Ježek (57. David Novák), Sosnovský (71. Růžička). (kub)