Velim – Lysá 4:2

Domácí se museli strachovat téměř do konce zápasu. Lysá je trápila a nehodlala prodat svoji kůži lacino. Na vedoucí gól velimského Vocela odpověděl Tomáš Kříž, jenže za minutku si vzala Velim vedení zpět. A hned zkraje druhé půle přidala třetí gól. Po nedorozumění ve velimské defenzivě přišel pokutový kop Lysé a ten proměnil Veselý. Čtvrt hodiny před koncem dokonce dostal velimský gólman Dejmek červenou kartu a favorit dohrával v deseti. I v oslabení ale z brejku výhru pojistil.

Z fotbalového utkání krajského přeboru Český Brod B - Polaban Nymburk (1:1)
FOTO: Polaban se vrátil je své klasice. Zahodil, co mohl, dokonce i penaltu

„Opět jsme s Velimí odehráli slušný a celkem vyrovnaný zápas,“ těšilo trenéra lyského mužstva Matěje Brabce. „Favorita jsme potrápili na jeho hřišti a mužstvo musím za předvedený výkon a nasazení pochválit. Zápas rozhodly laciné branky na přelomu poločasu. Ve druhém poločase jsme snížili na rozdíle jediného gólu, navíc šla Velim do deseti. Už jsme z toho nedokázali nic vytěžit a z brejku domácí pojistili výhru,“ vyprávěl po utkání lyský kouč.

Branky: 36. a 83. Vocel, 44. Šourek, 46. Michálek – 43. T. Kříž, 53. Veselý (z PK). ČK: 74. Dejmek (Velim). Poločas: 2:1.

Slovan Lysá nad Labem: Rathouský – Krušinský (66. Pokorný), J. Kříž, Müller, Vránek, Machka (46. Machka), Veselý, D. Novák (80. Hanke), Poborský, Ryšánek, T. Kříž (87. Horváth).


Načítám tabulku …