Pš. Mělník – Slovan Poděbrady 0:2

„Začátek zápasu nám vyšel na výbornou, když ve třetí minutě si po centru Říhy volný Jiráň zpracoval a nedal šanci gólmanovi. A to bylo z naší strany na dlouho vše. Potom se hra odehrávala mezi šestnáctkami, snad jen na konci poločasu po rohovém kopu Říhy byl dobře připravený na zadní tyči Štěpánek, ale nedal, když hlavičkoval trochu v záklonu. První poločas byl plný osobních soubojů a nutno dodat, že domácí hráli s vetším nasazením na hranici tvrdosti,“ řekl k prvnímu poločasu manažer poděbradského Slovanu Jan Sekera.

„Do druhého poločasu jsme vystřídali a zase se hra oživila. Dobře pronikal Zeman, kterému se utkání povedlo. Poté přišel centr, který dobře zavřel Říha a na zadní tyči zvýšil na dva nula. Poté se utkání dohrávalo. Hra byla plná nepřesností a soubojů, ale vezeme tři body a jsme spokojeni,“ těšilo Sekeru. „Příští týden přijede aspirant na postup, tak se musíme připravit,“ dodal.

Branky: 4. Jiráň, 78. Říha. Poločas: 0:1.

Slovan Poděbrady: Bína – Koutský, Hypius, Borovička, Říha, Havrda (46. Riesz), Bernard (46. Švára), Jiráň (63. Zeman), Kafka, Saulich (58. Šťastný), Štěpánek.


Načítám tabulku ...