M. Králové – Škvorec 2:2,
na penalty 2:4

„V posledním zápase jsme chtěli doma bodovat. Celý první poločas jsme byli jednoznačně lepší a vedli jsme 2:0 po perfektních standardkách Igora Ročína. Pak jsme trochu polevili a dostali jsme gól a to ještě Kamil Chrastný chytil penaltu. Bohužel jsme neproměnili další šance a hosté ve druhé půli převzali iniciativu a nakopávanými balony nás zatlačili. V 90. minutě jsme dostali z další standardky vyrovnávací gól a penaltovou loterii lépe zvládli hosté. Z jednoho bodu jsme zklamaní, ale klukům není co vytknout, nechali na hřišti všechno, za což jim patří poděkování. Teď se hlavně musíme dát zdravotně do pořádku a odpočinout na chvíli od fotbalu,“ uvedl Roman Šádek z domácího tábora.

„Do Městce jsme jeli uhrát tři body a přezimovat tak na třetí příčce. Do utkání jsme šli s tím, že budeme soupeře napadat a dostávat pod tlak. To se nám ale nedařilo. Naše venkovní zápasy byly teď na podzim jako přes kopírák. Vždy jsme nechali ze začátku soupeře hrát a pak jsme museli dotahovat. Městec šel do vedení po našem vlastním gólu. Chvíli na to jsme inkasovali ze standardní situace. Do poločasu jsme snížili na 2:1 a v závěru první půle neproměnili pokutový kop. Po přestávce se naše hra zvedla a konečně jsme začali hrát to, co umíme. Soupeře jsme zatlačili. Vyrovnali jsme a věřím, že kdybychom takhle hráli od začátku, vyhrajeme,“ řekl k utkání hráč Škvorce David Havierník.

Branky: 11. vlastní Pozdník, 29. Ročín – 40. Terynek, 90. Pont. ŽK: 4:3. Diváci: 70. Rozhodčí: Šnýdr. Poločas: 2:1.
Městec Králové: Chrastný – Kafka (25. Tyl), Z. Hradečný, Ročín (87. Rudolf Libánský), Vocásek (56. Janouch), Poděbradský, Velenský, Novotný (46. Radek Libánský), Černovský, Tůma, Blažek. (sti)