Horky – Slovan Poděbrady 2:2

„Před utkáním, kdy jsem z nejrůznějších důvodů obdržel omluvenky, bych z Horek bod bral. Tentokrát jsem musel využít oba gólmany. Jednoho klasicky v bráně a nutno podotknout, že nestárnoucí všeuměl Martin Hadvičák nezklamal a odchytal dobrý zápas. Na druhé straně na pozici hrotového útočníka skvěle pracoval gólman a v tomto zápase útočník Daniel Bína. Měl své příležitosti a odvedl spoustu černé práce,“ načal hodnocení zápasu manažer Slovanu Poděbrady Jan Sekera.

„Vstup do utkání, kdy jsme se snažili hrát v hlubokém bloku, nám vyšel a po standardních situacích mohl skórovat Bulíř, a Bína dokonce trefil hlavou břevno. Poté mladíček Bulíř našel na zadní tyči skórujícího Štěpánka a bylo to 1:0. Poté zahrozil i soupeř, ale nemohl se do nás dostat. Do druhé půle nám vstup nevyšel, začalo se nakopávat a Horky převzaly otěže zápasu. I přesto náznaky šancí Slovan měl. Po naší rozehrávce, kterou soupeř vystihl, Horky srovnaly na 1:1 a dostaly se do sedla. Paradoxně za chvíli jsme měli velkou gólovou příležitost, kterou jsme špatně řešili a z následného brejku jsme inkasovali těsně před koncem. Sil nebylo na rozdávání, ale tým se zvedl a po krásně zahraném rohu Filipem Říhou krásně z malého vápna náš kapitán srovnal na konečných 2:2,“ popsal gólové momenty Sekera.

„Moc si výkonu vážím a bod po zápase beru. Zase se ukázalo, jak silná rodina jsme a když je potřeba, tak všichni zaberou. Velké poděkování celému týmu, který hrál na hranici sebeobětování,“ chválil svůj tým manažer Slovanu.

Branky: 60. Machů, 74. Milner - 38. Štěpánek, 85. Borovička. Poločas: 0:1.

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Saulich, Bernard, Havrda, Borovička, Švára, Bulíř, Zeman (80. Znamínko), Říha, Bína, Štěpánek.


Načítám tabulku ...