Slovan Poděbrady – Rejšice 1:2

„Začátek utkání nám ukázal, že soupeř k nám přijel bránit v bloku a úvod patřil nám. Náznaky šancí byly bohužel bez finále nebo zakončení. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala, ale náš tým měl míč více na kopačkách. Potom jsme přestali dostupovat hráče a velice rychle soupeř zjistil, že se s námi dá hrát. Po jedné takové akci ze strany Rejšice otevřely skóre. Naštěstí za chvíli Marek Švára vyrovnal a vypadalo to vcelku dobře. Čekal jsem, že se ještě zvedneme,“ uvedla manažer Slovanu Poděbrady Jan Sekera.

„Opak byl pravdou a do druhé půle jsme vstoupili opět bez zaujetí. Asi vidina rozlučky a podcenění soupeře vedly ke druhému gólu, který byl z kategorie krásných střel, kdy jsme dali soupeři hodně prostoru. Poté už to byla křeč od nás a skóre se neměnilo,“ přidal Sekera. „Provází nás spousta zranění a jsem rád,že sezona skončila,“ dodal manažer poděbradského týmu.

Branky: 26. Švára – 24. Pešta, 76. Novák. Poločas: 1:1.

Slovan Poděbrady: Bína – Ber, Borovička, Štěpánek, Bernard, Jiráň, Koutský (42. Kořínek), Kafka (46. Zeman), Havrda, Saulich, Švára (64. Bulíř).


Načítám tabulku ...