Nespeky – Bohemia 7:1

Rozhodnuto bylo za půl hodiny. Domácí dali do té doby tři branky a byli na koni. První dva góly Nespeky stlačily do čtyř minut a pojistku přidaly ve 28. minutě. Hosté se nakonec zmohli na jediný gól, ten dal Novák. Domácí jasně zápas kontrolovali a poslali domů Bohemii se sedmibrankovým výpraskem.

„Domácí borci zažili sobotu z říše snů. Fantasticky připravili hřiště, objednali slunné počasí a uvítali Poděbrady, výdejnu radosti. Ta doručí otevřený fotbal s nápaditou kombinací, náběhy a organizací hry, která divákům za klandrem oku lahodí,“ rozpovídal se po nepovedeném střetnutí poděbradský obránce Jiří Voříšek, který sledoval zápas kvůli zranění jen jako divák. „Zároveň protějšku nabídneme dostatek prostoru k rychlým kontrům, které k naší smůle domácí proměňovali s drtivou jistotou. Málo platné nám je šedesát procent držení balonu, patnáct střel a dvě trefená břevna. Umíráme na krásu. Kdyby se bodoval estetický vjem, tak jsme o pár příček výše,“ zamyslel se Jiří Voříšek.

Branky: 18. a 69. Dobřanský, 14. Kučaba, 28. Klauz (z PK), 51. Večera, 60. Bredler, 83. Pešta – 65. Novák. Poločas: 3:0.

Bohemia Poděbrady: Václavík – Uher (66. Havránek), Knobloch, Kubánek, Martínek (72. Orestis), Hněvsa, Bělohoubek (70. Suchánek), Peterka, Novák, Vobořil, Bora.


Načítám tabulku ...