Trenér poděbradské Bohemie se vyjádřil k zápasu s Dobrovicí. „Začnu hodnocením sportovního výkonu. První poločas jsme byli jednoznačně lepším týmem. Pod dojmem hry proti deseti, a s dvougólovým náskokem, jsme trochu ve druhém poločase polevili. Domácí si vytvořili příležitosti a nechybělo mnoho, aby v deseti hráčích zápas vyrovnali,“ popsal utkání trenér poděbradské Bohemie Ladislav Bobek.

Toho potěšil výkon mužstva, ale naopak hodně jej rozladilo chování některých lidí na stadionu. „Víc mi zkazilo radost z vítězství provokativní a naprosto neobjektivní chování lidí, a to zejména některých funkcionářů, kteří svým chováním nepatří na fotbalové hřiště. Urážky v osobní rovině, provokace, a tak dále. Proboha, je to jen fotbal. Jestli mají tito zakomplexovaní lidé problém, ať nechodí na fotbal. A už vůbec, ať nepracují jako funkcionáři a jdou se léčit jinam,“ dodal pořádně rozladěný kouč Bobek.

Dobrovice – Bohemia 2:3

Branky: 55. Zelinka, 76. Vajgl – 12. Novák, 40. Nepovím, 63. Javorek. ŽK: 4:3. ČK: 28. Cigánek (Dobrovice). Rozhodčí: Zuskin. Diváci: 190. Poločas: 0:2.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Herčík (76. Hněvsa), R. Hruška, Sirový, Voříšek – Kubánek (87. Šusta), L. Hruška, Novák (63. Křelina), Javorek, Bora – Nepovím (90. Suchánek).

Markéta Stiborová