Poříčany – Vysoké Mýto 0:5

„Soupeř byl lepší a vyhrál zcela zaslouženě,“ sportovně uznal jeden z poříčanských trenérů Jiří Kabyl.

Šance Poříčan byly na minimu už v poločase. To prohrávaly o tři branky. „Už v první minutě jsme zahrávali rohový kop a místo toho, abychom ohrozili bránu soupeře, tak jsme dostali gól z brejku. Pak dali hosté krásný gól, hostující hráč se trefil parádně z voleje. Od té doby byl samozřejmě soupeř na koni,“ vyprávěl po utkání Kabyl.

A nezůstalo jen u těchto gólů. Do poločasu dali hosté ještě třetí branku. Po změně stran přidali další dvě. „Našimi chybami jsme umožnili soupeři skórovat i nadále. Mýto vedlo od první minuty a díky tomu se mu hrálo dobře. Prostě musím uznat, že soupeř vyhrál zaslouženě. Pro nás je to prostor k tomu, abychom něco změnili,“ přidal kouč poříčanského týmu.

Zatímco domácí moc šancí neměli, hosté byli dost produktivní. „Něco málo jsme si vypracovali, ale řešili jsme špatně přihrávky ve finální fázi. Vyloženou gólovou šanci jsme si nevytvořili. Soupeř do čeho kopl, to mu tam spadlo. Každopádně jsou někde jinde,“ dodal Kabyl.

Branky: 36. a 48. Hrubý, 2. Wimmer, 16. Hebman, 57. Hock. Poločas: 0:3.

SK Poříčany: Polomský – Kabyl, Houžvička, Chlapec, Pergl (46. Kutina) – Bím (40. Skořepa), Balšánek (64. Urban), Janda (73. Valín), Zolotuchin – Stárek, Petr.