Tochovice – Poříčany 5:1

Tak to se jim opravdu nepovedlo. Poříčany se v prvním poločase nestačily divit, co že se to na trávníku děje. Za půl hodiny prohrávaly o tři branky, do přestávky inkasovaly ještě jednou. Aby toho nebylo málo, dal si Chlapec po pauze vlastní gól. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě střídající Petr.

Z fotbalového utkání I.A třídy Slovan Poděbrady - Union Čelákovice (1:4)
Čekání Unionu na čisté konto bylo předlouhé. Výprask si odvezly Záryby

„My jsme deset minut hráli, měli jsme dvě šance, jenže ty jsme nedali. Bylo to na jednu bránu, začátek byl super. Jenže pak jsme ztratili míč a Čížek nám dal první branku. Tento hráč udělal celý zápas,“ řekl po zápase trenér Poříčan Zdeněk Šmejkal. „Za chvíli jsme dostali zase z brejku druhý gól a po třetím už to šlo do kopru. V prvním poločase nás soupeř vyškolil, přejeli nás rychlostně, kondičně i silově. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, pro mě je to velké zklamání a tohle jsem nečekal. Tochovice hrály výborně, týmově. A my jsme hráli špatně,“ popsal utkání kouč Poříčan.

Branky: 10. a 30. Čížek, 23. Sirotek, 40. Jendruščák (z PK), 52. vlastní Chlapec – 90. Petr. Poločas: 4:0.

SK Poříčany: Malík – Makovský (61. Urban), Zolotuchiun (53. Stárek), Kalabiška (61. Hetcl), Janda (53. Petr), Bím, Kabyl, Skořepa, Houžvička, Kutina, Chlapec.


Načítám tabulku …