Trutnov – Poříčany 3:1

V první půlhodině utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by měli hosté odjet s prázdnou. Dali první branku a měli další obrovskou šanci. Jenže tu promarnili a přišel trest. Domácí srovnali a aby toho nebylo málo, přidali za sedm minut druhou trefu. V poločase tak Poříčany prohrávaly. A nic na tom nezměnily ani po přestávce, naopak domácí Holubec výhru Trutnova pojistil.

Z fotbalového utkání I.A třídy Slovan Poděbrady - Union Čelákovice (1:4)
Slovan Poděbrady vrátil Unionu podzimní porážku. Stejným výsledkem

„Třicet minut bylo z naší strany dobrých, dali jsme vedoucí branku a pak jsme měli za další tři minuty asi tři obrovské šance. Dvakrát jsme šli sami na bránu. Ale nedali jsme a domácí vyrovnali. Od té doby byli domácí lepší a přidali druhý gól. Po změně stran už byl Trutnov jasně lepší, u nás se naplno projevila absence fyzičky,“ přiznal trenér poříčanského mužstva Zdeněk Šmejkal. „Po přestávce dali domácí jen jeden gól, my jsme mohli prohrát daleko větším rozdílem. Odpadli jsme fyzicky a neměli jsme nárok. Možná bychom něco ukopali, kdybychom dali na dva nula. Ale nedali jsme a to asi rozhodlo,“ přidal Šmejkal.

Branky: 33. Horčička, 40. Zezula, 71. Holubec – 27. Janda. Poločas: 2:1.

SK Poříčany: Malík – Janda, Bím, Kalabiška (79. Urban), Petr (79. Hetcl), Kabyl, Makovský, Houžvička, Stárek (55. Gajdasz), Chlapec, Skořepa.


Načítám tabulku ...