Ostrá – Velim 1:0

„Jsem rád, že jsme se soupeřem z nižší soutěže hráli na umělé trávě v Benátkách, která je menší. Museli jsme tedy pracovat s míčem rychleji a více pod tlakem, což jsme si chtěli vyzkoušet. Do třicáté minuty to od nás nebylo dobré. Spíše takové ubojované než fotbalové,“ přiznal po utkání trenér vítězného mužstva Pavel Jícha.

„Poté jsme však hru zpřesnili a po zbytek zápasu jsme měli nad soupeřem znatelnou převahu. Škoda jen, že z mnoha brankových příležitostí jsme dokázali proměnit jen jedinou,“ mrzelo kouče Ostré. „Musím však Velim pochválit. Docela se divím, že jsou v tabulce krajského přeboru tam, kde jsou. Tentokrát se tak určitě neprezentovali,“ pochválil soupeře trenér Jícha.

Branka: 77. Mareš. Poločas: 0:0.

Sportovní sdružení Ostrá – 1. poločas: Novák – Poběrežský, Moudrý, Hošťálek, Šimáček (30. Tvrzník) – Vobořil, Bodlák, Novotný – Kamlach (30. Řezníček), Horák, Hudec. 2. poločas: Keller – Poběrežský (60. Šimáček), Hošťálek, Pečínka, Tvrzník – Vobořil (65. Moudrý) Bodlák (65. Novotný), Krátký – Hudec (60. Kamlach), Mareš, Řezníček. (kub)