Ten se konal v penzionu Panorama a zúčastnilo se jej 36 hráčů, většinou ze sousedních okresů a krajů, ale skoro čtvrtinu tvořili Nymburáci.

Hrála se volená čtyřka na pět kol a po lítých bojích zvedl starostův pohár nad hlavu Vladimír Šic, který též obdržel hlavní cenu – poukaz na sele. Následován byl Ladislavem Stýblem a Stanislavem Černuškou. Z Nymburáků byl nejlepší Pepa Hašek na 8. místě.

Svou účast přislíbil též starosta Nymburka Tomáš Mach, který však pro zaneprázdnění mohl turnaj pouze zahájit a do vlastních bojů nezasáhl. Ceny za něj tak společně s ředitelem turnaje Jirkou Pšeničkou předal nymburský radní Jiří Sobotka, který se turnaje rovněž zúčastnil. Turnaj proběhl v přátelské atmosféře a účastníci se již těší na další ročník. Rovněž si pochvalovali vzornou gastronomickou péči Aleše Vondráčka a jeho rodiny, zvláště pak vynikající gulášek.

Organizátoři turnaje děkují městu Nymburk jako hlavnímu partnerovi i všem dalším partnerům za věcné i finanční příspěvky a těší se na třetí ročník turnaje v dubnu 2025.

Jiří Sobotka