Bohužel jsme si pro začátek svého podnikání nevybrali zrovna nejpříznivější dobu. Všichni jsme se již od začátku prvního ročníku těšili právě na tento předmět, který nás vyvede ze světa pouhé teorie a naučí nás, jak podnikání, práce v týmu a další věci reálně fungují. Namísto toho jsme se všichni ocitli v izolaci od ostatních a začalo nám docházet, že náš první krok v podnikání nebude tak jednoduchý, jak jsme doufali. Nakonec jsme však tuto nevýhodu obrátili v náš prospěch a uvědomili si, že právě v těch nejtěžších obdobích se toho nejvíce naučíme, a tak jsme tady. Naše malá studentská firma Ori Cards. 

Rozhodli jsme se pro vytváření originálních pohlednic s příběhem. Snažíme se do našich produktů promítnout rodinnou a přátelskou atmosféru naší školy a týmu. Naším hlavním cílem je, abyste mohli i Vy díky našim pohlednicím udělat radost svým blízkým a zpříjemnit jim den v této nelehké době. Při vytváření jednotlivých pohlednic jsme mysleli na všechny věkové skupiny, aby si u nás každý našel to své. 

Část našeho výdělku použijeme na výrobu speciálních pohlednic, které následně zašleme do domova seniorů v Lysé nad Labem, abychom jim alespoň tímto malým gestem vykouzlili úsměv na tváři. Koupením našich pohlednic uděláte radost nejen sobě a svým blízkým, ale jako bonus přispějete na dobrou věc.  Navštivte náš web a prohlédněte si naše výrobky. Také tam najdete více informací o nás a odkaz na další sociální sítě.

Autor: Váš tým Ori Cards