Po pokoření všech nástrah následoval čas oddychu - občerstvení a pití, které bylo na místě pro školkové děti zdarma (vuřtík, voda, šťáva) díky sponzorskému daru od místního řeznictví a uzenářství. Dospělí mohli na místě zakoupit "za lidovou cenu" výborné kabanosy, pivo ze soukromého pivovaru z Libáně, svařáček a sladký špaldový řez od paní kuchařek ze školky.  

Když byla plná a spokojená bříška, nadešel čas na kulturní zážitek. O ten se postarala kapela LaSpilka. Naživo zahráli a zazpívali píseň Saxana, kterou měly děti připravenou a tanečně ji ztvárnily. Poté zazněly folkové a rockové písně a hity. Kapela nás bavila více jak hodinu. Děkujeme za krásný zážitek a také za sponzorství, jelikož celé vystoupení bylo zdarma, věnováno dětem, rodičům a mateřské škole u příležitosti slavnostního otevření naší venkovní učebny. Děkujeme sponzorům, kteří přispěli na její výstavbu.

Zábavné odpoledne ve školce strávilo asi 80 dětí a 150 rodičů, prarodičů - děkujeme za hojnou účast.

S krásnými zážitky jsme se dubnový podvečer rozcházeli domů a už teď všichni víme, že si brzy společnou akci zopakujeme. 

Děkuji všem paní učitelkám a provozním zaměstnancům, kteří tímto odpolednem provázeli, pomáhali a přispěli tak ke kouzelné a sváteční atmosféře celé akce.

Autorky: Lucie Pažoutová a Veronika Malá

Děkujeme za zaslaný příspěvek!