Běh pro hospic - program
9:30 - 14:45 prezence
10:00 start maraton
12:30 start půlmaraton
13:00 start cyklisté
13:30 start čtvrtmaraton
15:00 start dvoumílovka
16:00 vyhlášení výsledků

„Závodníci i další návštěvníci akce se mohou nejen věnovat sportovním aktivitám, ale také si dát něco dobrého na zub, vychutnat příjemné chvíle na zahradě nebo uvnitř domu u zapáleného krbu. Na programu je i koncert nymburské kapely Swingtones či stánek, u kterého se zájemci dozví více o naší práci,“ láká Bohumila Urbanová, ředitelka Domácího hospice Nablízku, který poskytuje péči a podporu lidem v jejich domácím prostředí v posledních dnech jejich života.

close Pozvánka na Běh pro hospic v Milovicích. info Zdroj: Jolana Boháčková zoom_in Pozvánka na Běh pro hospic v Milovicích.

Domácí hospic Nablízku je zavedenou organizací, která se specializuje na poskytování péče o doma umírající pacienty v regionu Lysé nad Labem a okolí 30 kilometrů na všechny světové strany. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti paliativní péče se snaží poskytovat komplexní podporu pacientům a jejich rodinám přímo v jejich domácím prostředí, aby mohli strávit poslední týdny života v pohodlí, v kruhu svých blízkých a v místě, kde se cítí dobře a bezpečně.

Služby, které Domácí hospic Nablízku, poskytuje: domácí hospicová péče, ambulance paliativní medicíny, sociální poradna, půjčovna kompenzačních a pomůcek a poradna pro pozůstalé.