Diváci si ještě ze záznamu na facebooku Snews mohou vychutnat sólo koncert Lenky Dusilové a předního vizualisty Aeldryna ze studia Lunchmeat, který s Lenkou absolvoval všechna loňská představení projektu Monument /um. Více než hodinový koncert s originální projekcí zahrnuje části z projektu Monument/um, které tvoří též hudební základ připravovaného alba a několik nových skladeb i známé kusy z repertoáru Lenky Dusilové.

Sólo koncert Lenky Dusilové a předního vizualisty Aeldryna ze studia Lunchmeat, který s Lenkou absolvoval všechna loňská představení projektu Monument/um. Během koncertu živě přenášeného z Kina v Lysé nad Labem diváci uvidí a uslyší části z projektu Monument/um, které tvoří též hudební základ připravovaného alba, několik nových skladeb i známé kusy z Lenčina repertoáru. Vše dotvoří unikátní Aeldrynovy vizualizace.

Více info: www.donio.cz/LenkaDusilova

Město Lysá nad Labem si v rámci projektu Lysá živě a ve spolupráci s Snews pro diváky tentokrát připravilo opravdovou hudební lahůdku.

Zvučíme, ladíme obraz, Ondra ladí conect snad až do vesmíru, malej Ondřej kroutí mixákem. No a jak se nám to povedlo se můžete kouknout dnes večer na živé vysílání na FB Snews a Youtube Snews.

Tým Snews