Dance Emotion

Hlavní program odstartovaly dívky ze Sportovního klubu DANCE EMOTION Lysá nad Labem. Závodní tým aerobiku předvedl svou novou sestavu s názvem „Jak to bylo s básníky?“ a okamžitě strhl diváky svou energií. Děvčata trénují pod vedením Karolíny Rejmanové a v loňském roce získala 10 zlatých, 6 stříbrných medailí a titul mistři Czech Dance Tour. 

Jako druhý vystoupil závodní tým zumby profi se svou novou sestavou „Hot“, a to už zůstal málokdo z osazenstva v klidu… Děvčata trénují pod vedením Evy Rejmanové a jsou držitelky titulu Mistři ČR Czech Dance Masters, speciální ocenění získaly na soutěžním vystoupení v Paříži v Disneylandu a na soutěži World Art Dance Federation vybojovaly postup na Mistrovství světa, které je čeká v listopadu a pokusí se obhájit titul z roku 2019. V loňském roce tým získal 12 zlatých a 3 stříbrné medaile. Hosté si mohli zatančit nakonec také, a to s trenérkou Veronikou, která pro ně připravila krátkou společnou sestavu. 

Papouškové

Po tanci dorazil Radek Jareš a představil dětem Program Papouškové a jejich život. Přivezl s sebou 15 papoušků ze 4 kontinentů a ukázal jim program letu, inteligence i krmení. Děti viděly neuvěřitelné kousky těchto exotických stvoření a mohly se s papoušky i vyfotit. 

Pro děti byly dále připraveny stánky s dočasným tetováním a malováním na obličej a fotokoutek. Vizážistka Blanka Bílková alias BB připravila pro zájemce vizuální proměnu. Modelové či modelky se mohly nechat vyfotit před a po proměně. Jak se ukázalo, o proměnu byl velký zájem. Zlatým hřebem odpoledne byla bohatá tombola. Do ní se podařílo získat krásné dárky od spřízněných partnerů. Celkem se rozdalo 146 dárků. Na závěr připravil Dj Muff pro všechny diskotéku a hrál i na přání.

„Jsem ráda, že poté, co nám epidemiologická situace v minulých dvou letech zabránila v uskutečnění Podzimní pařby, se letošní ročník akce vydařil a děti si užily spoustu zábavy,“ říká ředitelka POINT Milovice, Martina Nauš Ozorovská, a dodává: „Doufáme, že příští rok se nám opět podaří ji za podpory Města Milovice uskutečnit…Děkujeme především Městu Milovice, ZŠ Juventa, všem partnerům, dobrovolníkům a v neposlední řadě také všem, co se akce zúčastnili…"

Autor: Kateřina Kavalírová

Děkujeme za příspěvek a i vy nám neváhejte posílat ty vaše!