Naše usměvavá holčička je ale velká bojovnice, dokonce navštěvuje základní školu, kde za pomocí své asistentky s ostatními dětmi čte, počítá příklady a učí se novým věcem. Spolužáci Dominičku skvěle přijali, rádi si s ní hrají a pomáhají jí.

Momentálně s Dominičkou jezdíme na neurorehabilitace na kliniku Axon v Praze. Jedná se o nákladnou rehabilitaci, která nekončí jedním měsícem, ale bude mít několik fází. Věříme, že jí tyto rehabilitace posunou dál, po pravidelném cvičení již dokáže zahýbat ramínky, rukama i nohama, musí být ale velmi koncentrovaná.

Patrik Jindráček

Sportovci změří své síly a přispějí na léčbu Dominičky. Přidáte se?
24. července | 13.00 | Na Křížovce Kněžice
Kněžický sportovní den se letos koná již popáté a jeho účel je také benefiční. Účastnit se mohu děti i dospělí ve dvou disciplínách, běhu a jízdě na kole. Cyklistická trasa závodu měří 11,2 kilometru a děti pojedou poloviční trasu, tedy jen jedno kolo. Běžecký závod bude dlouhý 5,6 kilometru. Prezentace se koná od 13 do 14 hodin a závod odstartuje ve 14.30 hodin. Startovné je 100 korun a celý výtěžek použijí pořádající spolek Colorado a SDH Sloveč na pomoc malé Dominice, která po autonehodě potřebuje léčbu pomocí kmenových buněk. Výsledky vyhlásí v 16 hodin a následuje volná zábava s občerstvením.