KDY: 21. prosince 16.00
KDE: Výstaviště Lysá nad Labem
ZA KOLIK: -

Ivetta Blanarovičová vánočně zazpívá na zlatých trzích

Na Vánoční koncert Ivetty Blanarovičové se mohou fanoušci těšit v sobotu na lyském Výstavišti. Známá zpěvačka a herečka vystoupí v hale C v rámci Zlatých trhů. Polabské vánoční trhy letos slaví již pětadvacáté výročí svého konání. Koncert Ivetty Blanarovičové bude zlatým vyvrcholením trhů s následným ohňostrojem. Na trzích lidé seženou rozmanité vánoční dárky, mohou sledovat řemeslnou tvorbu a děti se zabaví v řemeslných dílničkách. 

KDY: 21. prosince 19.00
KDE: Kino Sokol Nymburk
ZA KOLIK: -

Antistresový večírek zve do kina

Uvolnit předsváteční stres mohou lidé na koncertním setkání s grilováním, které pořádají nymburské instituce Restaurant Day Nymburk, PechaKucha Night Nymburk, skautské středisko Cefeus, petaque klub Mimo Done a Nymburské kulturní centrum. Zahraje balkánská dechovka Lipno a housik Vojty Zikmundy aka Poly-V. Vstupné dobrovolné, výtěžek půjde na dobrou věc.

KDY: 22. prosince 16.30
KDE: Náměstí Přemyslovců Nymburk
ZA KOLIK: -

Zlatá neděle otevře Ježíškovu kancelář

Na nymburské radnici společně rozsvítí čtvrtou andělskou svíci na adventním věnci a dají si k tomu Starostův svařák. Zahraje a zazpívá hudební skupina Nahoru, Žesťové trio a Jan Bárta se skupinou. V podloubí radnice bude otevřena Ježíškova kancelář, kde budou moci děti dle tradice napsat dopis a svá přání Ježíškovi.

KDY: 22. prosince 20.00
KDE: Divadlo Na Kovárně Poděbrady
ZA KOLIK: 270 Kč

Bára Basiková zazpívá s Kvítkem

Ve čtvrtou adventní neděli přijede do Poděbrad Bára Basiková, aby zazpívala s klavírním doprovodem a místním dětským pěveckým sborem Kvítek ze Základní školy Václava Havla.