KDY: 18. ledna 13.00 
KDE: před Hotelem Ostrov Nymburk 
ZA KOLIK: 70 Kč

Děti se vydají Po stopách Sněhové královny

Mezi 13. a 16. hodinou mohou děti odstartovat dvoukilometrovou dobrodružnou cestu Pohádkovým lesem plnou soutěží. Bytosti v krásných kostýmech na jednotlivých stanovištích budou potřebovat pomoc se zapeklitými úkoly, jako pochytat splašené koně nebo rozpustit zakleté rampouchy. Děti budou získávat razítka a v cíli je Sněhová vločka odmění dárkem. Odpolední program na motivy známé pohádky H.Ch. Andersena pro děti připravila společnost Velká dobrodružství. Akce se koná za každého počasí.

KDY: 18. ledna 14.30 
KDE: Hálkovo městské divadlo Nymburk 
ZA KOLIK: 80 Kč

Příběhy včelích medvídků

Sobotní pohádka pro děti bude z dílny Divadelního souboru Hálek. Čmelda, Brumda i Pučmeloud zažijí malá dobrodružství v režii Vítka Špinky. Příběhy včelích medvídků vznikly podle knižní předlohy Jiřího Kahouna s hudbou Petra Skoumala.

KDY: 18. ledna 19.30 
KDE: Obecní dům Nymburk 
ZA KOLIK: 300 Kč

Sportovní ples zve na pestrý program i tombolu

Sportovní klub Policie Nymburk zve na sportovní ples s hudbou skupiny Marka Michla Capella, na němž vystoupí mažoretky SKP Nymburk a tým silové gymnastiky Five Fellas (semifinalisté Česko Slovensko má talent). Pořadatelé slibují bohatou tombolu.

KDY: 18. ledna 20.00 
KDE: Bar U Strejčka Nymburk 
ZA KOLIK: 80 Kč

Atomic Gigolo Jam roztančí večer U Strejčka 

O hudební a taneční zážitek se postarají klávesy, trumpeta a dýdžejové Atomic Gigolo Jam. Mezi tanečními rytmy zazní triphop, acid jazz, hip-hop, atomic grooves, dub, breaks, electro, 2step a další.

KDY: 19. ledna 14.30
KDE: Hálkovo městské divadlo Nymburk 
ZA KOLIK: 25 Kč

Forbína ukáže pestrost umu a zábavy už podvacáté

Tentokrát uvede Vladimír Hochman, která zahraje a zazpívá, v pořadu Forbína hráče na orientální nástroje Martina Čížka, klavíristu a skladatele z Prahy Radka Svobodu nebo Lídu Žembery zpívající s kytarou. Z místních umělců se představí básnířka Eva Hrubá a spisovatel Jan Řehounek.