Diváci se mohou těšit na lyrický příběh velké lásky magurského prince Radúze a tatranské princezny Mahuleny, příslušníků dvou znepřátelených rodů. Jejich vztah musí odolávat odporu rodičů a překonávat kletby a kouzla. Nedílnou součástí inscenace je hudba Josefa Suka.

Dvojvýstava Afinita bude v G18 otevřena jen pět dní
Galerie G18 na Jiřího náměstí vedle infocentra zve na červnovou výstavu s názvem Afinita Martina Kafes33 Hirth a FJ87 z čelákovického ateliéru. Umělci mají kořeny své tvorby v graffiti a street artu. Vernisáž výstavy se koná v pátek 5. června od 18 hodin za hudebního doprovodu Dj Maro Marouška (Gambrz Reprs / Prago Union). Výstava bude otevřena do 10. června každý den od 15 do 19 hodin. Součástí vernisáže a výstavy bude i možnost zakoupit limitované edice prací od umělců nebo i samotná vystavená díla.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Možnost setkání a narozeniny oslaví s hudbou na zahrádce kina
Letní zahrádka v letním kině v zámeckém parku v Lysé nad Labem se v sobotu 6. června od 17 hodin opět zaplní lidmi i hudbou. Za pultem se vystřídají djové Fuko, Cody, Bee, Wizard, Waxwork a Bolsha. „V krásném prostředí zámeckého parku, v areálu letního kina, se zastavte na zahrádce poslechnout si muziku, posedět, pokecat, oslavit s námi narozeniny a hlavně!!! užít si konečně muziku venku s přáteli,“ vzkazují pořadatelé akce Konečně venku s muzikou na Facebooku. Vstup na akci je zdarma.

DJs a gril otevřou víkend U Strejčka
Pohodový bar U Strejčka v Nymburce rozjíždí s rozvolněním bezpečnostních omezení opět akce, a to hudební i kulinářské. Už tento pátek 5. června od 18 hodin spojí obě radosti na zahrádce baru, kde rozpálí gril a přivítají vzácnou hudební návštěvu. DJs Spord ze Spiritual sound system, Takyako Nakashi & Ezop z Inside kru a Goldstar z Eta djs zahrají ve stylu hip hop, funky, soul, techno. Zahrádkou do rytmu zavoní burgery z trhaného vepřového masa z grilu. Vstupné na akci je dobrovolné.